Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 szigetvilág miatt fagy...

Sims 3 szigetvilág miatt fagy a játékom?

Figyelt kérdés
Mióta megvan az a kiegészítő folyton lefagy, ha Isla Paradisoba vagyok, de ha másik városban, akkor nem. Állítólag bugos a kiegészítő. Mit csináljak? :\

2014. júl. 14. 12:13
 1/9 anonim válasza:
Nekem is azután fagyott a játék miután feltelepítettem a Szigetvilág kiegészítőt, de ha kikapcsoltam az időjárás és évszak változást sokkal jobban futott, viszont még úgyis lefagyott 1-2x pár másodpercre.
2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan lassú azóta. De kibírom, mert nagyon tetszik:)
2014. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is az a kedvenc kiegészítőm, de nekem játszhatatlan, mert 15 másodpercenként lefagy és így egyáltalán nem élvezhető. :\
2014. júl. 14. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Grafikai beállításokat levitted nullára? Esetleg az gyorsíthat rajta, ha nem tükröződik élesen a tenger.

Nekem nem ennyire durva, de főleg, amikor vízen van, vagy búvárkodik, akkor akadozik.

2014. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is csak ez az egy kiegészítő fagy, de hiába vettem le a grafikát nem volt jó..
2014. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azt hittem, csak én vagyok így. Ez a kiegészítő nekem is fagy, egy percben többször is. Aztán ha elkezdek kattintgatni, akkor kikapcsol a játék, természetesen mentés nélkül... :s
2014. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is már rengeteg mindent megpróbáltam, a grafot is levettem a nullára, azt hittem utána a sok kiegészítő miatt lassú és fagy, töröltem belőle néhányat, de még ugyanúgy fagyott.
2014. júl. 15. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van mindenkinek mert ugye vannak a felfedezetlen szigetek és az lassítja be mindenkinek a játékot. Nekem is ez volt de én nem szerettem annyira ezt a kiegészítőt meg meg is untam úgyhogy letöröltem.
2014. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam se működik rendesen a Szigetvilág mert amíg a saját házamban vagyok még úgy ahogy elmegy de amint kilépek az utcára vagy valami közösségi telekre azonnal befagy. Én ezért már kétszer töröltem ezt a kiegészítőt pedig ez az egyik kedvencem :/
2014. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!