Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol éri meg jobban játszni...

Hol éri meg jobban játszni Tauri wowon vagy pandawow.hu-n?

Figyelt kérdés
Eddig taurin játszottam egy éve,nemrég jött be Cataclysm,de már a rengeteg bugtól annyira elment a kedvem taurutól... tudom hogy pandawow is még elég bugos és még csinálják de mégis melyiken éri meg jobbban játszani? Nem kellenek az erdetis szövegek, mert lehet hogy majd valamikor megveszem de előtte törtözni akarok pár évet..
2014. okt. 27. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nekem a Tauri jobban tetszett de mind 2 jó
2014. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha tervezel a jövőben origin játszani, akkor semmiképpen ne szánj éveket egy privát szeróra. taurin valóban sok a bug/dc, de pár hét/hónap alatt kiforr a dolog aztán beáll az átlag bug/dc szám :D egyelőre mondható rá, hogy magyarországi mércével egy korrekt szeró, a pandawowot megmondom őszintén nem ismerem.
2014. nov. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!