Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Tauri...

Litium12 kérdése:

Miért nem indul el a Tauri Cataclysm?

Figyelt kérdés

Azt írja amikor rámegyek az indításra , hogy Cannot stream requiered archive data. Please check the network connection....

Mielőtt még ezt írta volna ki elkezdett valamit tölteni , de nem válaszolt így bezártam... Azóta csinálja ezt...



2014. okt. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
évek óta nem taurizok, de a realmlistet át kell írni, a patchelésnél nagyon kell figyelni, hogy ne patcheld túl és ne is hagyj ki patcheket. ezen kívül a gépedben/neteddel is lehet probléma.
2014. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
Ezzel én is sokat szívtam..A sokadik letöltött (no-install) kliens oldotta meg a problémát.
2014. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van, a legegyszerűbb pirate bayről beszerezni azt a verziót, ami a taurin fut és nem kell installálni, előre van patchelve stb. ott csak a realmlistet kell átírni.
2014. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jó volt egy darabig aztán most megint ezt csinálja már három napja...
2014. nov. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!