Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a huncraft külön...

Letöltöttem a huncraft külön kampányát, mindent úgy csináltam ahogy elő volt írva és nem működik. Mi lehet a hiba? Többi alul.

Figyelt kérdés
Kicsomagoltam,feltelepítettem, a patchek megvannak,megvan a huncraft inditása ikon is,amikor rákatintok ezt a hibaüzenetet küldi:"starcraft is unable to read required file. your starcraft CD may not be in the CD ROM drive. Please ensure that the starcraft disc is in the CDROM and press OK. To leave the program,press exit." A cédém eredeti.Ha találkoztál ezzel vagy tudod a megoldást erre akkor kérlek válaszolj!!!

#magyarítás #Starcraft #Starcraft 2 #Blizzard #Huncraft #Huncraft interactive #külön kampány
2014. okt. 27. 10:35
 1/1 Crazyhunterkiller válasza:

Hello!


Szerintem lehet, hogy azért (ne vedd sértésnek mert nem tudom rajta van-e) mert nincs rajta a StarCraft (eredeti)

StarCraft (BroodWar) ha rajta van, akkor nyisd meg a BroodWar-t és menj a multiplayer-re aztán okézd le amit kiír és letölti a frissítést ha megcsináltad elméletben nem lesz semmi baj.



Remélem tudtam segíteni:

MIKI



Egyébként nálad az eredeti SC-ben(StarCraft) is a Terran 1 idő után már befagy és nem tudsz játszani az emberekkel ha nem tudsz akkor beigazolódik a sejtésem, hogy ezt a készítők elrontották mert van pár haverom aki ugyanígy járt mint én. :(

2014. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!