Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám ablakos módba...

Norbi201097 kérdése:

Hogyan tudnám ablakos módba tenni a Heroes 3 játékot, és mit tegyek hogy ne faggyon le állandóan?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól szokott fagyni, ha folyton alt-tabbal lépkedsz ki. Szépen lassan megtölti a memóriádat.


A Heroes 3 sajnos régi játék, így a készítők még nem gondoltak az ablakos futtatás lehetőségére. Én is ezzel szívok a Dragon Age: Origins játéknál, ha sokat lépkedek ki a 2. képernyőmre nagyon belassul és újra kell indítanom vagy 5-6 percet várni amíg betölt 1 új területet.

2014. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van hozzá egy HD mod, ezzel lehet 32 bites asztal-színmélységben is ablakos módba válatni (az F4-el).


[link]


Remélem a fagyásokon is segít.

2014. okt. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ALT-TAB-al kilépkedni ha meg mégis azt már fagyás után csinálom hogy bezárjam a programot. :/
2014. okt. 26. 16:43
 4/4 A kérdező kommentje:
a 2.-ik kommentelőnek nagyon szépen köszönöm :) ! Ez a HD meg még jó pár dologgal nagyon jó csak az a gond hogy nem magyar :/ Meg igy egy kicsit szemkímélöbb is, igaz szeretem a régi grafikákat de ez azért kicsit hosszabb idöre... ja. :)
2014. okt. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!