Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 állandóan kilép?

A sims 3 állandóan kilép?

Figyelt kérdés
nagyon régen, több éve, volt már ilyen, igazából midnig minden baja volt, mert nem eredeti, de egy weboldalon (talán a mysims? ami már megszűnt) le volt írva a megoldás, valahogy mindig sikerült megoldani. De most nem tudom mit csináljak. Belépek, és kb. fél perc után kilép, hogy a játék működése leállt.. Próbáltam újrarakni, csak a saves mappát mentettem le és raktam bele. Ez gond lehet? Kevesebb kiegészítővel raktam fel, hátha az a baja, de így is kilépett. Csak tegnap este óta csinálja ezt.. Vajon mitől? valakinek van valami ötlete mit csináljak?
2014. okt. 12. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy most új a gépem is, elvileg jobb, mint az előző volt. Az előzőn is jól ment a sims 3.. Most a memórián 4 GB szabad hely van, az egyik meghajtón 30 GB, a másikon, ahová telepítve van, ott még 853 GB szabad hely van.. Szóval a hellyel nem lehet gond. Elvileg minden követelménynek bőven megfelel a gépem.. És maga a játék, amit leszedtem, az is elvileg jó, mivel régen ugyanezt töltöttem és működött..
2014. okt. 12. 10:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne rakj vissza bele olyan tartalmat, amihez használtad a kiegészítőt, ha most az nincs telepítve! Vagy telepítsd a kiegészítőt! Egyébként nem azon múlik, hogy hányszor telepíted újra, és hány kiegészítővel. Próbáld meg felidézni mit írtak a My Simsen, más megoldást nem hiszem, hogy találsz.

Amúgy meg nem csak a saves, hanem az egész Electronic Arts mappát kellett volna visszaraknod.

Egyébként nekem eredeti, de mégis tele van hibával, most például az istennek se akar elindulni. Újra is telepítem, mert valószínűleg egy egyedi tartalom miatt volt. De ha te nem töltöttél le ilyeneket, vagy ha mégis, akkor volt olyan idő, amikor voltak telepítve, de mégis jó volt, akkor nem az okozta.

2014. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!