Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki hogyan fejezte be a The...

Rekim kérdése:

Ki hogyan fejezte be a The Walking Dead játék második évadjának legvégét és miért?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kedveltem Jane-t és Kenny-t is, de tényleg úgy tűnt, hogy Kenny bekattant, úgyhogy lelőttem. De amikor rájöttem, hogy Jane ilyen aljas módon ellene fordított, otthagytam, mert ugyan olyan kiszámíthatatlan, mint Kenny. Meg is bántam, hogy lelőttem Kenny-t, de újrajátszani már nem fogom, az olyan mintha csalnék, így döntöttem és kész.
2014. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőre énis kennyt lőttem meg, viszont én újra fogom játszani, mert megkönnyebbül a lelkem így, hogy bár jane sem volt gonosz, mégiscsak átvert.
2014. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyeljetek: Kenny a legelejétől velünk van, s befogadott minket és a csapatot, vállalta a verést helyetted, amikor Carver lebuktatott minket, meg látszott hogy örül, hogy ott van Clem. Jane-t is birtam, de számomrs egyértelmű volt, hogy Kenny oldalán állok. Elvégre Jane csak ott hagy egy babát... és kitervezte Kenny ellen... és ha Kennyvel naradsz kiderül milyen jószívű... de ne csodálkozzatok hogy milyen lett.... tudjátok miken ment keresztül...
2014. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jane-t megutátam ezzel a húzással.
2014. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kennyt választottam, vele maradtam. Egyébként ha egész játék alatt jól állsz hozzá Kennyhez, nem is tűnik bekattantnak.

70% kinyírta, mennyire érzéketlen emberek vannak... Jane felét se tette Clementine-ért, mint Kenny.

2014. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!