Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse-n születhet kanca lovam?

Howrse-n születhet kanca lovam?

Figyelt kérdés
Már ötször fedeztettem az egyetlen kancámat, amit még a játék elején kaptam, de minden alkalommal mén csikó született. Lehet egyeltalán ilyen úton kancát szerezni?

2014. okt. 21. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet
2014. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem hatodszor se jött össze :|
2014. okt. 23. 21:07
 3/5 A kérdező kommentje:
És a hetedik próbálkozásra is mén csikó született, egy nyolcadikra már nincs pénzem. Akkor csak én vagyok ilyen peches? O.o
2014. okt. 23. 21:16
 4/5 anonim válasza:
Ha már van 30 nap rangidőd vagy nem tom mi a neve bejelentkezési napod akkor tudsz közvetlen értékesítésen vásárolni lovakat.Ott biztos találsz kancát.
2014. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Természetesen lehet kanca csikód. Ha 9, 10 (stb,..) próbálkozásra is mén lesz, ajánlom, hogy vegyél egy kanca csikót az aukción! :) (Kereskedés --> Értékesítések) 10 napos rangidőtől árverésen, 30 napos rangidőtől közvetlen ill. Lefoglalt értékesítésben is tudsz vásárolni.


Remélem segítettem!

2014. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!