Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 - ban kérnék segítséget?

Uheunter kérdése:

Sims 3 - ban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy az én kreált simem összetud jönni egy olyan simmel akinek van már barátja? Vagy hogy tudom megkérni hogy szakítson az illetővel vagy ezt nem lehet vagy ha házas akkor hogy elváljon tőle? Ha bepróbálkozik a simem hogy flörtöljön vele akkor mindig eltol magától és kiírja hogy van partnere.

2014. okt. 18. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne flörtölj vele még nem vagytok barátok , és majd csak akkor kérd meg , hogy szakítson , de minél jobban barátok vagytok , annál nagyobb eséllyel szakít majd , vele :D

(persze ez nem eséllyel megy , csak akkor biztosabb vagyok benne , hogy nem kell előröl kezdenem a barátkozást... én mindig amikor a legjobb barátok , akkor kértem meg :D )

2014. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!