Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 - ban kérnék segítséget?

Uheunter kérdése:

A Sims 3 - ban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos angolul van meg és pár dolgot nem tudok az első, hogy a gyereket hogy lehet lefektetni aludni mert állandóan sír és nem írja azt hogy az ágyba tenni vagy valami ilyesmi. A másik meg hogy vannak ilyen feladatok hogy vegyek tükröt vagy a partymra egy party asztalt azokat hol tudom beszerezeni meg egy olyan feladatom is van hogy adoptáljak egy kutyát azt hol lehet. Még egyszer mondom angol a játék és hogy melyik címszó alatt keressem.

2014. aug. 13. 08:50
 1/3 A kérdező kommentje:
És én XBOX 360 on játszom
2014. aug. 13. 09:33
 2/3 A kérdező kommentje:
meg mit kell nyomnom ahhoz hogy ki tudjak menni oda a térképhez én nagyon kezdő vagyok ehez
2014. aug. 13. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek még baba, akkor venni kell neki babágyat, arra rákattintasz, ott lehet lefektetni. A türköt a fürdőszoba panelnél lehet megvenni. Partyasztalt asszem a jobb oldali panelnál van. Angolul nem tudom hogy vannak a címszavak.
2014. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!