Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Nidalee és...

League of legends Nidalee és Kassadin frissítés?

Figyelt kérdés
-Nidalee és Kassadin-t most nem lehet választani és nemtudja valaki hogy mikor teszik vissza őket a játékba?

2014. okt. 17. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
"Nidale és Kassadin jelenleg nem érhetőek el egy játékbeli hiba miatt." Ott van a játék mellett egy felkiáltójel, ott írja hogy hiba miatt nincsenek most bent, nem frissítés miatt.
2014. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és meddig nem lesznek bent?
2014. okt. 17. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Következő frissítésnél szerintem már biztosan visszarakják, az ilyen hibákat általában igyekeznek minél gyorsabban javítani.
2014. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem a játékot szinte bugmentes volt. Azóta szétbuggolt béta lett. Zed is bugos, és ha nincs árnyéka akkor is látod a penge útját. Meg még jó pár champ. A spectator szinkronjai magyarban alapból buggosak. Random kifagyások, meg mit tudom én. Rito pliz nerf fiora! Komolyra fordítva a szót: Nem hiszem hogy egy pár bugfixhez külön patchet fognak csinálni, érkezik majd egy reggelen egy pár megás csomag ami orvosolja a problémát. Az ilyen hibák pár napig tartanak általában.
2014. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hamar javítják, most az volt a gond, ha hamar smart cast-tal toltál több skillt el, bebuggolt és csak az effectet adta be, sebzést nem.
2014. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!