Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Sims 4-nek kiegészitője?

Lesz a Sims 4-nek kiegészitője?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert a játék 12 ezer forint, ami ezért a játékért nem olyan sok. Hallottam olyan pletykákat, hogy nem lesz. Akkor megveszem hivatalosan stb. De ha lesznek akkor nem fogom megvenni az összeset. Lesz egy csomó (Sims 2).

2014. okt. 12. 10:41
1 2
 11/17 Saavedro ***** válasza:
100%

"A sims ugyanaz mint az élet, dolgozik-eszik-szarik-alszik a sim, kb ennyi az egész játék, kis pluszokkal. "


Hülyeség, de még mekkora. Nekem a Sims 3-ban (fullosan letölthető direkt linkről) konkrét céljaim vannak, nem is kell feltétlenül enni-aludni-szarni, beírod a testing cheatet és meg van oldva. Csomó mindent csinálhatsz, amit a való életben sosem érnél el. A Sims 3-ban még van is tartalom és úgy-ahogy megéri, OLX-ről beszerezhető egy kollekció is ha nem akar az ember torrentezni.

2014. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

mindenki arra költi a pénzét amire akarja

ha kérdezőnek nem sok erre 12k akkor nem sok

elvégre a sims sorozatot milliószámra veszik, a 4 sem lesz kivétel


kérdező, igen, vannak patchek amiket vagy fel törnek, vagy sem

ha meg is veszed, ésszel, pl. mexikói origin-en vmi 8k, legalábbis ismerős ezt irta fészen, de ahhoz ugye trükközni kell

de lesz ez még leárazva, fekete pentek, stb


igen, lesznek kiegészítők, amik ugye nem futnak az alap nélkül


majd az lesz a kérdés, ha megveszel egy kieget, de mondjuk az alap nem eredeti, fog e futni


ha nagyon kell a szellemek, sw ruhák akkor vedd meg most, ha nem, akkor még várj egy kicsit

2014. okt. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem a sims olyan mint a lego

lehet vele építeni, meg játszani a babákkal

2014. okt. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Saavedro ***** válasza:
Egyébként ezek a patchek nem fogják megtölteni a játékot. Kivették a szabad vándorlást, kivették a Create-A-Style módot, hihetetlen kevés tárgy van a játékban, most ezeket szerintetek valóban ingyenes patchekben adná az EA? Tökön szúrná magát vele.
2014. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

elképzelhetető mert kirugták az eddugi üzletpolitika vezetőjét

mert mindenki hörgött hogy pofátlanság amit csinálnak

2014. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Saavedro ***** válasza:
Akkor lehetséges, ezt nem is tudtam
2014. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sejtettem, hogy nem fognak kiegészítő nélkül csinálni, mert nem hülyék , de azért biztosra akartam menni. De mi volt az a botrány? Ami miatt lecserélték az üzlet politikai vezetőjét?
2014. okt. 14. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!