Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz a Sims 4-nek kiegészitője?

Lesz a Sims 4-nek kiegészitője?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert a játék 12 ezer forint, ami ezért a játékért nem olyan sok. Hallottam olyan pletykákat, hogy nem lesz. Akkor megveszem hivatalosan stb. De ha lesznek akkor nem fogom megvenni az összeset. Lesz egy csomó (Sims 2).

2014. okt. 12. 10:41
1 2
 1/17 Saavedro ***** válasza:
100%

"a játék 12 ezer forint, ami ezért a játékért nem olyan sok"


De, marhára sok. Alig van benne tartalom, hogy majd kiegészítőkkel lehessen feltölteni, amikre megint kidobsz kemény tízezreseket.


[link]

2014. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek elsővel. Biztos, hogy lesz.
2014. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

OKÉ akkor lesznek. Persze ha több kiegészítője lesz hülye leszek 10 ezreket költeni. De vannak olyanok, hogy patch-ek.

Minden hónapban hozzá adnak valami újat. Ebben a hónapban pl: szellemek, jövő hónap medencék, azutáni új munkák (szerintem egyébként új világokat is kéne). Így akár az összes kiegészítőt hozzá adhatnák. Bár sejtettem, hogy nem fogják, de hallottam egy pletykát.

2014. okt. 12. 12:10
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

"12 ezer forint a játékért nem olyan sok"


12 ezer forint marha sok ezért a játékért.


Te ebben a világban élsz? Ha a szüleid marha gazdagok, akkor megértem, hogy nem tűnik fel, mert az elkényeztetett kis tinik legtöbbjének van 500 lova, és 10 000 converse cipője, de ha esetleg normál családban élsz, akkor egy kicsit el vagy tájolódva.

Talán majd a pár évvel későbbi ár...mondjuk az 5-6 ezer forint az úgy nagyjából reális, és megéri.

Elég gáz, hogy több évet kell várni, amíg a termékek túlárazottsága lecsökken...

2014. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

*átlagos

A gazdagok is normálisak, mielőtt valaki belém kötne. Csak rossz szót használtam.

2014. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

OKÉ először is. Nem vagyunk kőgazdagok, de szegények se. És elkényezetett tini se vagyok, legalábbis ilyen szempontból nem. És azért be kell valani, hogy most ezért a játékért nem éri meg a 12 ezer forint. De mint, hogy az elöző kommentemben is írtam "De vannak olyanok, hogy patch-ek. Minden hónapban hozzá adnak valami újat. Ebben a hónapban pl: szellemek, jövő hónap medencék, azutáni új munkák (szerintem egyébként új világokat is kéne). Így akár az összes kiegészítőt hozzá adhatnák." Magyarul ha megveszem a játékot 12 ezer forintért, de még vennem kell teljességéhez vagy 30 másikat NANÁ, hogy hülye leszek megvenni. Igen ám, de ha megveszem 12 ezer forintért és ők minden hónapban készítenek hozzá valami újdonságot ingen! akkor megéri megvenni. És ezekkel a patchak-kel a z összes kiegészítő megkapható. És hallottam egy pletykát, hogy így lesz. De sejtettem, hogy nem így lesz de azért meg akartam bizonyosodni róla.

ÚGYHOGY KÉREM, HOGY MIELŐTT VÁLASZOLSZ OLVASD EL A LEÍRÁST MAJD AZ EDDIG ÉRKEZETT VÁLASZOKAT (EDDIG KEMÉNY 2 VOLT BELE FOGSZ HALNI.) ÉS AZ EDDIGI KOMMENTEKET. AZOKBAN KIFEJTETTEM, HOGY MIÉRT NEM LESZ ÜRES A JÁTÉK PÁR HÓNAP MÚLVA. HOZZÁTENNÉM, HOGY KB. AZT ÍRTAD MINT AZ ELSŐ AMIRE KEDVESEN ÉS SZÉPEN REAGÁLTAM, MÉG HA A LÉNYEG MÁR BENNE VOLT A MEGOLDÁSBAN. RÁADÁSUL EDDIG EGYIK VÁLASZOLÓ SE VÁLASZOLT A KÉRDÉSEMRE.

2014. okt. 13. 19:31
 7/17 A kérdező kommentje:
elnézést megoldás helyett leírást akartam írni.
2014. okt. 13. 19:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed és szeretnéd vedd meg, ha nincs úgy is letudod tölteni összes patchet az összes kiegészítővel, csak többet kell várnod rá.
2014. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, és azt írtad, hogy nem sok érte. Hát de.
2014. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
12ezer nem sok... egy értelmes játékért, ami szórakoztató is, a Sims nem az. A sims ugyanaz mint az élet, dolgozik-eszik-szarik-alszik a sim, kb ennyi az egész játék, kis pluszokkal. Ez 500 ft-ot nem ér. Alapból ezt csinálom minden nap, nem kell a sims hogy virtuálisan is eljátsszam. Veszek inkább Assassins Creedet vagy egy jó RPG-t, mert azoknak még története is van és tényleg megér 12ezret. A sims 4 még 10 kiegészítővel sem érne annyit.
2014. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!