Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - Támogatók?

League of Legends - Támogatók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerenték venni egy jó támogatő(support) hőst.Rangsorolt meccsekre akarom főként használni és 3 hős van képben:

Thresh Braum Nami

Szerintetek ki a jobb és miért?



2014. okt. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül Braum. Ha védeni akarod a csapattársakat akkor őt ajánlom. De ki kell tanulni. Ja meg erős is :D
2014. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Nami az egyik legundorítóbb support, csak nehéz vele jól játszani.
2014. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés. Papír support kell rengeteg support képességgel, vagy nehézpáncélos aki pajzs ként fogja fel a támadást a csapattársai előtt? Mert ha elsőre jól illene egy Lulu nevű csöppség leírása, a másodikra pedig Braum. Ha pedig sima harctéri supportert keresel Tresh. Aki néha tudja tartani a botot.
2014. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És Annie? Nehéz jól bánni vele, de életképes support majdnem minden szinten. Ultival tankos, nagy sebzést tol ki, jó a cc-je.

A három közül Namit inkább ne. Papír champ, azt meg kezdőnek nem javasolt (persze ha fekszik a játékstílus, meg tudsz ilyen hősökkel játszani, nem szóltunk, ez csak általános javslat). Bár a harmadikkal egyetértek, ha mégis papír kell, akkor Lulu Nami helytt, topra is megfelelő.

2014. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát. Igazából egy stuntól szerintem nem supporter a supporter. Tud heal-elni? Remek! Supporter ability. Tud pajzsot adni? Supporter ability. Tud sokkolni? Elektromos angolna ability de nem supporter. Szerintem a supporter a supporter, nem pedig a mágus. Nem vagyok kezdő, 26-os vagyok, és nem tartom azt a champ-et supportnak aminek nincs semmi féle igazi support képessége. Ezt a bárki lehet support dolgot is hülyeségnek tartom.
2014. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja meg Lulu godzillává tudja változtatni a csapattársait, már előre félek hogy fel nagyítja mega-gnar-t :D
2014. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötödik, márpedig tényleg bárki lehet support. Én legutóbb Fiora supportot játszottam, és sikerült 8 killt szerezni 10 perc alatt az adc-nek.
2014. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!