Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan magyar gameplay csatornát, ahol NORMÁLISAN játszanak végig egy játékot?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy sosem játszom/játszottam játékokkal (nyilván aknakereső, supermario-t régen:D), de mivel érdekelnek az elmegyógyintézetben, kórházakban játszódó filmek, ajánlották nekem, hogy neten pl. az Outlast-be nézzek bele vannak végigjátszások>így kezdtem el böngészni ezek között a csatornák között.

Egyetlen csatornát találtam, ami tényleg tetszik, értelmes, stb. a GameDay Iroda, de ugye ők más műfajban nyomják, ennek ellenére szoktam követni a videóikat.

Nade: ugye én még mindig ilyen-fent leírt- horrorjátékokba szeretnék belenézni, de akárhány csatornába eddig belefutottam, mindegyik katasztrófa....Pl most egy DayLight-ot nézek, és borzasztóan idegesítő a pali: ordít, mint akit nyúznak, ijedezik a semmitől (még ez lenne a legkisebb baj, bár zavaró), folyamatosan káromkodik-nem vicces-, a lényeget nem olvassa el-megtalált papírok, dokumentumok, amikből kiderülne a történet, ami a lényeg lenne. De az összes ilyen tag, akibe belefutottam ugyanezt csinálja, és mocsok idegesítő.


Szóval tudnátok olyan magyar csatornát ajánlani, ahol értelmesen, normálisan játszanak egy játékot, nem csak rohangálnak fől-le miközben dobhártyaszaggatóan üvöltenek, és káromkodnak, és közben értelmes gondolatokat is felvetnek? (Mint a GameDay Iroda)

Előre is köszi:D Nagyon frusztrál, hogy alig tudok meg ezekből valamit+már vérzik a fülem:D



2014. okt. 10. 21:21
 1/6 anonim válasza:
Senshilnoue. Szefi néha káromkodik én mind2-t szeretem
2014. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. okt. 15. 05:17
 3/6 Korcsika válasza:
a Thevr az végigjátszotta mindkettő outlast ajánlom őket.meg mék sok más horrorjátékot is játszottak/játszanak
2014. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Korcsika válasza:
bocsi otlast-ot
2014. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
BARTOS az elég ijesztő
2015. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!