Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Orianna vagy Ahri a jobb...

Orianna vagy Ahri a jobb szerintetek és miért? (League of Legends)

Figyelt kérdés
A kettő közül nem tudok dönteni.Tapasztalatok?

2014. szept. 30. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miben akarsz dönteni? Hogy melyik játsszd? Melyik vedd meg? Mindkettő nehéz karakter, tele skillshotokkal. Ahri egy assassin , míg ori az ultijával megfordíthat egy teamfightot. Hosszasan lehetne róluk írni, ha kezdő vagy akkor vidd azt amelyik szimpatikusabb, de mivel egyiknek sincs escapeje 6 előtt (orinak utána se) számíts rá, hogy a jobb junglerek kedvelt célontja leszel :)
2014. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindkettővel játszottam már 1-et és mindkettővel jó voltam.Inkább az,hogy nem értem a mides champeket.Tehát amikor Ahrival voltam akkor könnyen széttudtam kapni az enemyt,viszont amint mindegyik képességem elhasználom és nem töltött újra addig nem tudok mit csinálni.Sima auto attackkal bele tudok lőni de az olyan lassú,hogy 100-szor elmenekül,plusz nincs túl nagy damage.Ugyanez Orianna.Ha elhasználom a képességeket amíg nem tölt újra,sima auto attackot tudok de nem sebez valami sokat.Viszont azt úgy vettem észre,hogy Ahri nagyobbat sebez és 1v1-be szinte verhetetlen is,ahogy írtad meg teamfightba viszont Orianna sokkal jobb.

Ezért nem tudok dönteni :D Hogy most akkor végül is melyik érné meg jobban.

2014. szept. 30. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahrival de DFG után te max 2 másodperc alatt megfosz ölni valakit úgy, hogy sértetlenül kerülsz ki a teamfight közepéből, mivel van 3 flashed az ultidon kereszül.

Orival nem is tudom eléggé hangsúlyozni, hogy jól kell helyezkedni. Ezen függ az életed, hasznosságod, minden. De ha ott vagy, eltalálod azokat a 3+ emberes ultikat, akkor valami undorító champ.


Én személy szerint Ahrit szeretem jobban, ultijával nagyon jó játszadozni, szerintem csupa élvezet, ajánlani tudom bárkinek.

2014. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyakori Syndra pick miatt inkább Oriannát tudnám ajánlani, mivel Ahrit rendesen visszaszorítja Syndra, Orianna pedig tud kezdeni valamit ellene.

Vegyél chalice of harmonyt, építsd tovább athenévé, és akkor meg lesz oldva nagyjából a cooldown és a mana probléma. De azért figyelni kell az ilyen dolgokra, érdemes junglertől kéket (blue-t) kérni.

2014. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én Ahrit ajánlanám nekem nagyon bejön szerintem nagyon erős
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!