Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Half Life 2-be hogy tudom...

Mans85 kérdése:

A Half Life 2-be hogy tudom az orosz szinkront angolra állítani?

Figyelt kérdés
Az orosz angol verzió van meg,benne a cinematic mod,a magyar felirat benne van,de nem tudom hol kell a szinkront átállítani.

2014. szept. 15. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Menü, ott az audio, és ott kell hogy legyen russian, na azt kell english-re állítani, asszem.
2014. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az csak a feliratot változtatja,máshol írták,hogy a steam-ba kell,de azt nem akarom feltenni.
2014. szept. 15. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"a steam-ba kell,de azt nem akarom feltenni."


Ja, hogy kalózverzióval tetszik játszani (mert Steam nélkül elég nehéz mással játszani). Akkor így járt. Élvezze oroszban, hamarosan úgyis újra kötelező lesz.

2014. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játékot mindig lehetett és mindig lehet lesz torrentezni. Ha úgy nézed most is kötelező eredetiben beszerezni a játékot, és illegális letöltögetni. Ettől független mégis lehet. Sosem fog megszűnni a torrentezés. Amúgy meg lehet állítani a menüben a hang nyelvét is. 2 választómenünek kell lennie, egyik a hang, másik a felirat.
2014. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!