Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet telepíteni starcraf...

Hogy lehet telepíteni starcraft szinkront?

Figyelt kérdés
Igaz, nem eredeti hanem letöltött, de valamiért nem sikerül a szinkront telepíteni úgy hogy működjön BW-1161-es patchel és magyarítások portálról letöltött szinkronnal próbáltam de amikor indítanám azt írja hogy valami dll hiányzik X(

2014. szept. 14. 16:41
 1/4 djmango1 válasza:
Tölds le a reloded es verziot az meni fog
2014. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crazyhunterkiller válasza:

[link]



ezt megnyitod, letöltöd telepíted és kész nekem működött!

2014. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom hogy aktuális e még de ha igen akkor:

1.Feltelepited a starcraftot és a brood wart

2.Ha nem 1.16.1-es verziószámú akkor letöltöd innen: [link] az 1.16.1 es brood war verzioját(nem az original)

3.felpetcheled

4.Az asztalon csinálsz egy mappát

5.Letöltöd a huncraft.hu ról a magyarítást az asztalon létrehozott mappába

6.Telepíted a magyarítást DE feltétlenül oda telepísd ahova a starcraft fökönyvtárát telepítetted (pl:c:program files/starcraft)-ahol vannak a mentett állások character stb.

Ezután elvileg müködnie kéne ha így és jól csinálod

Egy kis segítség még: http://www.youtube.com/watch?v=yBHEQPhTCKc

2014. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az elöző vok. aki nekem meg tud segíteni a huncraft külön kampánya telepítésébben az nyugodtan megteheti eljutottam odáig hogy huncraft inditása de ezt a hibaüzenetet kapom:"starcraft is unable to read required file. your starcraft CD may not be in the CD ROM drive. Please ensure that the starcraft disc is in the CDROM and press OK. To leave the program,press exit" A starcraft cd-m eredeti hogyhogy müködnie kéne bevan rakva a cd olvasoba és akkoris ezt küldi aki találkozott már ezzel éstudja hogy ez miért van az segithetne.elöre is kössz
2014. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!