Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends AD Carry-zés...

League of Legends AD Carry-zés? Mi lett velem?

Figyelt kérdés
Ezt nem hiszem el, én mikor elkezdtem lolozni kb 5 hónapja imádtam ad carry lenni csak azt játszottam de utánna jött a stílus váltás miszerint meg kedveltem a topot és a midet és most a napokban ADC voltam (Luciannal játszottam mindig) is igyhát mostis vele voltam, de egy gond let nem tudok AD carryként játszani mi lett velem??? Én vagyok a first blood a lanen semmit nem tudok csinálni igy hát kb mindig reportolnak :D Hogyan tudnák visszarázódni a régi ad carry stílusomba? Köszönöm a válaszokat előre is!!
2014. aug. 29. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lucian teljesen átalakult. Kicsi range van, többet dashelhet, de nincs cc leszedése. Vele mostmár máshogy kell tolni. De összegségében gyakorlás. Az is számít, hogy már valószinüleg jobbak ellen mész mint anno.
2014. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hamar válasz látom más se tud aludni :D Igaz a kérdés feltevése után játszottam egy kört vele 1/6/3-s stattal lezárva :D Ugyhogy nem tudom mivan de azért köszi a választ :) szerintem nem az én posztom az ad carry :)
2014. aug. 29. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
az adc a legnehezebb role,jó normálba a te szinteden még egyszerű az egész de rohadt sok gyakorlással menni fog magasabb szinten is,amúgy meg nem te lettél szarabb,a többi lett jobb te meg nem fejlődtél semmit,gyakorolj,mást nem lehet csinálni ebbe a játékba
2014. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!