Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A simsben hogy kell szétköltöz...

A simsben hogy kell szétköltöztetni két simet? Csak a nő sim az enyém, de mivel már házas lett és gyereke is született megkaptam a férfi simet is. Sikerül örök ellenséggé tenni őket, de nem tudom hogy tüntethetném el a férfit az én simeim közül.

Figyelt kérdés
(Azért szeretném eltüntetni a férfit, mert egy másik simel akarom összehozni a nő simet.) KÉRLEK SEGíTSETEK!!

2014. aug. 26. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél számítógépet, vagy laptopot (ha van akkor nem kell), kattints rá, és lesz egy olyan funkció/opció, hogy 'Költözés'. Arra kattints rá és a másik háztartásba átrakhatod a férfit. Ha nincs pénzed házat venni, akkor pipáld ki a Kirúgás funkciót.


Ha nincs Költözés opció, akkor kell lennie olyan opciónak, hogy 'Még...', arra kattints rá, és ott kell lennie a 'Költözés' opciónak is.


Ha nincs Költözés opció, vagy nem akarod kirúgni, de nincs pénzed, akkor ha van medencéd (ha nincs csináld 1 kockányit), a férfivel kattints a medencére, ott kattints rá az 'Ússzon' vagy 'Úszás' opcióra, és amikor bennt van a vízben szedd ki a medencéből a létrát, és ha Sims 3-al játszol akkor a medence szélét építs körül fallal. Néhány sim napon belül megfullad, és vol nincs. xD Elég őrült megoldás, de lehetséges. Ha meghalt szedd szét a falat, és érdemes eladni az utána kapott úrnát (nem biztos, hogy kapsz), mert éjszaka a szelleme kísérteni fog, és mindenhol tócsákat hagy maga után.


Remélem segítettem :D

2014. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
volt, nincs*
2014. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!