Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA gta3 hiba. Megoldás?

GTA SA gta3 hiba. Megoldás?

Figyelt kérdés

Addig modoltuk a gtaban az autókat, hogy a mapp nem tölt be.

Kitöröltem a gta3 fájlt és beraktam az eredetit amit letöltöttem de nem indul el.

Hogy lehetne megoldani?

Ha számít win7 van a gépen.



2014. aug. 22. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell modolás előtt biztonsági mentéseket készíteni minden fájlról. Rakd újra a San Andreast. Ha nem akarod, hogy a jelenlegi mentések elvesszenek, akkor a GTA SA user files mappápól szedd ki őket, vagy újratelepítéskor ne válaszd ki, hogy ne törölje a mentéseket. (De abban nem vagyok biztos, hogy a Dan Andreast ha újrarakod, akkor ezt felajánlja, úgyhogy mentsd ki a mentéseket valahova)
2014. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az újrarakás a legvégső lehetőség lett volna.

Amúgy rendesen csináltam másolatot, de hiába másoltam be a models mappába nem indul.

2014. aug. 22. 12:53
 3/7 ZsoltyD ***** válasza:
100%
Töröld ki a Data mappát, és szedd le a netről: [link]
2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd valamikor kipróbálom és leírom a fejleményeket!
2014. aug. 22. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Elindulni elindul(a menuig), de mikor mar inditom magat a jatekot, hogy jatszak akkor a toltes felenel megall....
2014. aug. 24. 10:16
 6/7 ZsoltyD ***** válasza:
Akkor rakd újra a játékot.
2014. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újraraktam, de ha most berakok egy autót a külső takaróelemek normálisan állnak de a kasztni többi része 90 fokkal elvan fordulva. Kocsi orra az égnek néz a hatuja meg a földbe van. Ez mitől lehet?
2014. aug. 25. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!