Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a játék "kliens"ekről: Steam, Uplay, Origin?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
a steam jó, uplay azt nem tudom, az origin meg egy fölösleges szar.
2014. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Steammel semmi baj nincs, rendszeresen használom. A Uplayt kényszerből, az újabb Ubisoftos játékokhoz kell akkor is, ha Steamen veszem. Bőven van még hova fejlődnie. Jobb lenne, ha inkább hanyagolnák az egészet is mennének vissza Steamre. Az Origint nem próbáltam és nem is akarom. Az EA már jó ideje nem ad ki olyan játékokat, amik úgy egyáltalán érdekelnének, vagy legalább annyira, hogy a kliensüket is bevállaljam. Még az ingyen játékot osztogatós akciójuk sem tudott meggyőzni, hogy nekem Origin kliensre vagy EA játékra van szükségem.
2014. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Steam az jó, sokat használom.

Az Origint szinte soha nem indítottam el, ráadásul egy 10 éves gépen el se indul, míg a Steam (bár döcögve), de használható régi gépen is.


Uplay-t nem használtam soha.

2014. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Steamen kívül tényleg totál fölösleges a másik kettő. Sokan szidják az Origint, de nekem bajom még nem volt vele, csak hát ugye fölösleges. Az Uplay-t viszont az emlékezetemből is kitörölném, csak azt meg muszáj használni. Steam > Origin > Uplay
2014. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én használom mind3-at!

Steam: Nagyon jó, szinte teljesen tökéletes. Automatikusan patchel (legfrissebb verziót telepít). Ez nagyon jó dolog, de egyben probléma is: Néha a legfrissebb verziók okoznak problémát, és nem tudod feltenni a régebbi javítást. Itt ott belassul, ritkán el se indul, néha vacakol a kliens, de a 3 közül ez a messze legjobb program.

Origin: Elég robosztus gépigénye van, de maga a kliens nálam nem működik rosszul. Valami billentyű kombináció lenyomásával játék közben valami live camot bekapcsol, ami irtózatosan lelassítja a játékot, de te nem veszed észre ezt a vackot a háttérben. Csak miután kiléptél.. Néha a netsebességemet meghaladó sebességgel tölt. A MoH Airborne nem működik rajta, de mégis árulják! pong.com-al van valami nem elmagyarázott kooperációja, ezzel is lehet probléma. Nem a legjobb, de nem rossz végülis. Néha meg adnak ingyen játékot.

Uplay: Sajnos az installert tölti le, és egyenként kell patchelni (itt ott írtó idegesítő módon), s az is előfordult már, hogy rosszul töltötte le az installert. A töltés ideje alatt a netem gyakorlatilag megszűnik létezni. Viszont nagyon jó feature a uplay coin, amivel extra dolgokat tudsz venni a játékodhoz, és pár ingyen DLC is akad. Kisebb gépigénye van mint az Originnek.

2014. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én csak steamet és uplayt használok, de megvagyok velük elégedve, nem találtam bennük kivetni valót. Uplayt nem használom, mert nincs uborkasoftos játékom.
2014. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Steam nálam minimum, de a Uplay-t nem értem.

Ha már ott a Steam, akkor mi a sz*rnak kell egy másik launcher? Hiába, a Ubisoftnak nem sikerül beelőznie a Valve-ot laucnherben

2014. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uplay, origin egy fos.
2014. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az origin jó, egyszerű, van benne jópár játékom

Steam is jó, sok játék hozzáférhető, de lenne még mit egyszerűsíteni

Uplay... hatalmas baromság

2015. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!