Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek is elegetek van az...

Nektek is elegetek van az originből?

Figyelt kérdés
Leszedtem a BF3-t és azt kérte a gépem, hogy telepítsem az origint. Leszedtem az origint és nem tudok belépni az origin azonosító miatt! és még új fiókot sem csinálhatok szintén e-miatt! szülinapomra kaptam egy játéknak a bővítményét de akkor még nem váltottam be a kódot! sajnos újra nem tudom beváltani mert egyszer letöröltem az origint és nem tudom honnan szedtem le előszőr! Bekaphatja az EA és az Origin! Nem értem miért kell mindenféle szir szart leszedni ahhoz hogy normálisan működjön egy kib#szott játék? Visszatérve a témára: van valamilyen megoldás erre?

2014. aug. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem tudsz belépni az azonosító miatt? Ugyanazzal a felhasználóval kel belépned aminél a játékaid voltak és akkor újra leszedheted. Nekem 3 fiókom van, és amikor a barátom megadta a saját adatait a fiókjához, beléptem és játszottam azzal amit ő vett meg.

Amúgy én szeretem az origint, megvan ingyen a BF3, játszhattam 5 napig a BF4-el.

2014. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
E-mailra kell kérni jelszóemlékeztetőt vagy új jelszót.
2014. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az e-mail cím és a jelszó az nem gond, csak az azonosító a gond mindig amikor próbálok belépni kéri az azonosítót és ahányszor beírom mindig azt írja ki hogy: ez az azonosító már szerepel a regisztrációs (nem tudom tovább hogy van)izén
2014. aug. 19. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy szerepel a regisztrációs adatbázisban azt jelenti hogy már valaki regisztrált azzal a névvel amit beírtál
2014. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!