Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fellöktem a gépemre az assassi...

Fellöktem a gépemre az assassin creed 2, de valami miatt az ubiosoftos launcher vagy mi nem enged át nem tudom mit kell csinálni. Segítenél?

Figyelt kérdés

Ezt találtam és lefordítottam magyarra:



Néhány anti-vírus és tűzfal szoftverek, ritka esetekben, megakadályozza a Ubisoft Game Launcher a megfelelően kommunikál a Ubisoft szolgáltatásokat. Kérjük, győződjön meg róla, hogy frissített víruskereső, tűzfal van telepítve. Egyes szoftverek kell eltávolítja a számítógépről a játék.


Programok ismert, hogy zavarja a Game Launcher:


ZoneAlarm

NetLimiter

Avira

Comodo

Hamachi

Rogers Online Protection

végső Arena

CA Security Suite - "My Kids"

Hibaelhárítási Proxy kérdések


Proxy problémák léphetnek fel, ha csatlakozik proxy szerveren keresztül az interneten. A Ubisoft Game Launcher használja a Windows beállításait a http proxy, de bizonyos konfigurációk is problémák merülnek fel.


Ha csatlakozik az internetre egy proxy, kérjük, próbálja meg a következőket:


Indítsa el a Ubisoft Game Launcher

Kattintson a "Beállítások"

Ekkor meg kell adnia a proxy host és proxy port értékek beállítása a proxy. Ön általában megtalálják ezt az információt:


Nyissa meg az Internet Explorer és az Eszközök -> Internet Options

Kattintson a Kapcsolatok fülre, majd a LAN-beállítások.

A Proxy HostName (cím) és a Port megtalálható ebben az ablakban.

Ha nem tudod, hogy ezt az információt, vagy nem tudja, hogyan, hogy megtudja, a proxy beállításokat, akkor lehet, hogy a kapcsolatot az ISP vagy a hálózati adminisztrátor nem engedélyezte.


egyéb kérdések


Ha továbbra is problémái vannak csatlakozás Ubisoft szolgáltatások a Game Launcher, kérjük, forduljon a támogató csapat support.ubi.com.



#hiba #ubiosoft
2014. aug. 21. 13:25
 1/2 anonim válasza:
Én szinte 120 verziót töltöttem le, és egyik se ment. A te esetedben a vírusírtó blokkolja a játékot, mert vírusnak ismeri fel, de nem az. Megoldás, még a telepítés előtt kapcsold ki a vírusírtódat, majd a telepítés után tedd be a játék telepítési mappáját a vírusírtód mappájába, crackeld (ha esetleg nem jó az a crack, próbálj letölteni egy másikat), majd indítsd el a vírusírtót. Nekem ezek után még mindig behozta azt a szaros launcherét, de próbáld meg a játék főkönyvtárából elindítani a játékot valamelyik .exe-vel! :) Ha ezek után se indul, üdv a klubban! :))
2014. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsánat értetlenül írtam, szóval a játék mappáját tedd be a vírusírtód kivételei közé. Kis keresgélés, és megtalálod, hogy ez hol van! :D
2014. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!