Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! A Sims 3 nem indul....

Segítség! A Sims 3 nem indul. (? )

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 3 alapjátékot. Telepítettem, majd autocrackeltem, mivel az is volt rajta, de viszont az autocrack nem ért semmit.Nem crackelte le rendesen. Akkor lecrackeltem rendesen, de még akkor sem indult. A város választás előtt kiírja, hogy nincs a lemez a meghajtóban. Pedig lecrackeltem. Meglehet, hogy a crack nem jó? Vagy mi lehet a probléma? Akkor beraktam daemon toolsba is, de sehogysem megy tovább( csak az intrót lejátsza, betölti, és amikor a várost kellene választani akkor írja ki, hogy nincs a lemez a meghajtóban). Valaki segítsen! Esetleg letöltési linket+útmutatót a telepítéshez, crackeléshez. Vagy videót...
2014. aug. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
gamecopyworld a barátod.remélem segítettem.ott találsz majd krekket.
2014. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Am nem tudom honnan töltötted le de torrentről a legbiztonságosabb nekem is onnan van és ott jó a crack.
2014. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!