Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a sims 3?

Barbiasd987 kérdése:

Miért nem indul el a sims 3?

Figyelt kérdés

Hello, már több ilyen kérdés után próbáltam kutatni, de nem találtam, vagy nem értettem.. Az lenne a problémám, hogy nem indul el a Sims 3, pedig ma tettem újra, megint ugyanebből az okból. :/ És még a játék mappából se tudom elindítani, amit persze crackeltem is.. Valaki tudna segíteni ? :(

[link]

[link]



2014. aug. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem eredeti, emiatt nem nagyon tudok segíteni. Nekem is volt egy darabig nem eredeti, de azzal soha nem volt ilyen baj. Az eredetivel szintén nem. Azt a naplót, vagy mit, elolvastad?

Amúgy, ha végképp nem segít semmi, töröld le, és telepítsd ezt:

*****


Ezt már én is föltettem egyszer. Előnyei: a telepítésen kívül az égvilágon nem kell csinálni semmit, működik, és meglesz az összes kiegészítőd.

Hátránya: 33 GB. Angol. De ez nem nagy gond annak, aki tud angolul.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet egy kérdésem, előző válaszoló? Én ugyanezt töltöttem le, amit belinkeltél, de valamiért 5 perc után mindig kidob a játékból :/ Mi lehet az oka?
2014. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy hogy kidob? Leáll?

Mert én párszor játszottam vele, egy ősrégi gépen, rohadt lassú volt, de nem fagyott, vagy állt le...

Mondjuk nem tudom, hogy neked milyen a géped, de az én mostani gépem elég simán elviszi (2db 3,00 GHz proci, 4 GB ram)

Ha amúgy gyors, akkor nem tudom, miért áll le a játékod :o Hányszor volt ilyen?

2014. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindegy, már megoldottam. Legalábbis, beregisztráltam Origonra, és patchelt egyet a játék, most megy rendesen. Remélem menni is fog ezentúl. De köszi, hogy próbáltál segíteni :)
2014. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) De hogyhogy kérdezőként kommenteltél? :o
2014. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!