Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha valaki tud kérem segítsen...

Ha valaki tud kérem segítsen ehez az internethez Counter Strike Global Offensive ben milyen rate beállításokat használjak ami a legg ideállisabb?

Figyelt kérdés
4 mb os netem van aminek a letöltési sebessége max 4 mbit/s max. (1 mbit/s gar.), a feltöltési sebesség 768 kbit/s max. (384 kbit/s gar.)tudom hogy lassú de a pingemmel sosem volt baj és mivel gyors gépem van így minden nagyon gyors, csak olvastam különböző oldalokon hogy nem mindegy hogy milyen rate beállításokkal játszok bizonyos játékokban én CS GO val játszok legtöbbet és ezért érdekelne hogy nekem mi lenne az ideális rate beállítás, a válaszotokat előre is köszönöm :)
2014. aug. 16. 11:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!