Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive-ben a Competitive Módban van 53 nyert játékom és még mindig Silver I-ben vagyok, nem lehet, hogy ez valami BUG?

Figyelt kérdés

Nem lehet valahogy restartolni a Rangomat?

Vagy valami más ötlet?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. aug. 8. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nagyon szarul játszol, ennyi. A rang a jobb stattól és a folyamatos nyerésektől megy feljebb és független az összesített nyerésszámtól (mellesleg a silver 1 a legkisebb rang amit kaphatsz...)
2014. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze a stathoz, ha nyersz 3-4 meccset egyhuzamban akkor feljebb dob, ha vesztes 3-4 meccset akkor lejjebb, de ha például te arany ak-s haverjaiddal mennél és nyernél egyet, egyből dobna egy rangot.
2014. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, sajnos de, a stattól függ, már kétszer is volt olyan, hogy nyertem de visszadobott, és egyszer vesztettem de szintet léptem.
2014. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyképűségből, de általában a eredmény tábla tetején szoktam végezni.

Szoktam a nagyobb rangú barátaimmal is szoktam játszani és van, hogy nyerűnk is :D

És az érdekes az, hogy 4-5meccset is van, hogy egymás után nyerek/ünk, és semmi :D

Most majd lehet azt mondani, hogy persze-persze kamuzok, de nem :)

Ezért is nem értem az egészet....

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 10. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig a rendszer szerint te nem vagy jó játékos, csak ezt tudom mondani, sajnálom.
2014. aug. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez nem teljesen így van, mert volt már úgy hogy egymás után 14 versengőt nyertem mégsem dobott feljebb,az én tapasztalatom az az hogy ha mész versengőre nyersz pár meccset sorozatban,és te lövöd az első kill t,és te végzel összesítésben az első helyen akkor fog feljebb dobni a rankban.
2014. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
az első kill t azt úgy értem hogy az első körben az első kill t
2014. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stargate fan ***** válasza:
Őszintén szerintem nem kellene aggódnod a rangod miatt. Addig jó, amig noobokkal dob össze, mert ahogy mondtad jól játszol. A rang rendszerről, megy annyit, hogy egy kalap sz@r. Velem előfordult az is, hogy nem voltam versengőben, hanem sima deathmatch szerveren játszottam és mielőtt felmentem a szerverre silver 3 voltam, miután lementem silver 2 re visszadobott. A steam support-ot látszólag nem is érdeklik az ilyenek. Már vagy 5x írtam nekik ezügyben, de még annyit sem írtak vissza, hogy: Oké, foglalkozunk a problémáddal.
2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ELO-rendszer van, ami azt jelenti, hogy minden egyes nyertes kör után ELO-pontokat kapsz, és minden vesztes kör után ELO-pontokat veszítesz. Azért lehetséges vesztes match-el feljebb kerülni rankban, mivel a nyertes körökből több ELO-pontot szereztél, mint amennyit veszítettél egy-egy vereséggel.


[link]

2015. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kkoni04 válasza:
Kedves 3. válaszoló.Ha 1. szinten vagy, és még nem is tudod, hogy mi merre hány méter, minek írsz hülyeséget?
2016. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!