Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondják hogy csalok...

Miért mondják hogy csalok counter-strike-ban?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több szerveren akarnak banolni, mert szerintük csalok. Ha már 5-0 a statom, akkor inkább lemegyek, mert akkor tudom, hogy banolni akarnak majd. Sose csaltam még szerveren, csak max. botok ellen, de úgy meg kit érdekel hogy csalok-e? Főleg, hogy mióta steamen megvan az összes cs, azóta nem csalok botok ellen sem. Még wh-t se használtam egyszer se szerveren. A másik meg hogy BTURBOTV a klánom (Bturbo egy volt esports-os, most pedig videós), és ez az ő stem csoportja/klánja, de mindenki azt hiszi, hogy copyzom, és hogy én hoztam létre a csoportot, és ezért is piszkálnak. Mit tegyek? ne játszak semmivel akkor?

2014. aug. 5. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ba*** rá :D Amikor rám mondják, hogy csalok én megköszönöm, mivel ezek szerint olyan jól játszottam mint egy csaló :D Amúgy én botok ellen se szoktam csalni. Szerintem te is köszönd meg :D
2014. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Van pár láma admin, aki mindenkit kibannol még akkor is, ha nem is csalsz... Amúgy ha megvennéd eredetibe a CS-t, akkor már az orruk alá dörgölhetnéd, hogy steames vagy, azon pedig nehezebb csalni, mint nonsteammel...
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Klán névnek meg találj ki mást... Csomó jó név lehetséges, ne más nevét utánozd...
2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi szervereken normálisabbak az emberek. Ez csak egy jó tanács. Magyarországon aki jobb nálad az egyből csaló. Tehát azért csalóznak mert jobb vagy náluk.
2014. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. Már leírtam a kérdésben hogy megvettem.

3. Te mi a halált nem fogsz föl ezen? Ezt a csoportot Bturbo hozta létre, és nem én, nem utánzom, ez nézői csoport/klán!!! Pont ez a problémám.

2014. aug. 5. 20:36
 6/10 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a tanácsot! :)

4. Köszönöm a tanácsot! :)

2014. aug. 5. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szivesen!:)
2014. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor már hogy én se maradjak ki: Szívesen :) xD
2014. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mennyél fel only steames szerverre, ahol nincsenek nonsteamesek... ott nem fogják mondani hogy csalsz...
2014. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos pont ez a baj, hogy még ott is a nyomorék admin magyaráz. :/ Steames szerver, csak annyit mondok róla hogy magyarország legnagyobb pub szervere. (meg a legnagyobb sz@r is)
2014. aug. 7. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!