Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ba sok troll van?

GTA Online-ba sok troll van?

Figyelt kérdés
Hogy működik a moderálás? Minden szerón vagy egy admin?

2014. aug. 15. 18:40
 1/3 EnglishCoffee válasza:
Troll mindig szokott lenni(ők legtöbbször azok akiket a térképen pirossal körrel mutatja).Azok nagyjábol mindig megölnek.Ha te is sok ONLINE embert ölsz akk te is piros leszel(egy idő után).Az adminokrol Gta ban nm tom semmit de remélem h ennyivel is segithettem.
2014. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez nem egy garázs szerver. itt nincsenek adminok. ennyi szerverre nem is találnának elég admint. Ha jelentesz egy játékost akkor természetesen megvizsgálják, de amíg mindenki nyugton van addig nem szólnak bele a játékba. Én mindig úgy voltam vele, hogy azért jobb a fizetős live, mert aki CSAK trollkodni akar az nem veszi meg. És ez azért megmutatkozik az online-ban is. Nem tudom, hogy trollkodásnak lehet-e azt nevezni, hogy ha valakivel találkozol, akkor 95%- hogy rád lő. Ez szerintem inkább GTA-nak nevezhető. Mindenki a saját statjával foglalkozik és úgy van vele, hogy nem várja meg míg te kezdesz el lőni. Mert hiába közeledsz jó szándékkal felé, ha ezt ő nem tudja. :)
2014. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontosan ugyanannyi, mint tegnap.
2014. dec. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!