Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pc játékot ajánlotok...

Milyen pc játékot ajánlotok egy 6 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek!

2014. aug. 4. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!


"Értelmes válaszokat kérek!"


Én értelmes választ adtam, veled ellentétben. A nyelvtan részéhez meg inkább nem szólok semmit, tipikus "nemtudommitszóljakbe" reakció.

2014. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi lennék, miért lesz valaki


"fantáziátlan, neveletlen és hülye"


az általam felsorolt videojátékoktól. Te IQ bajnok, megtudod magyarázni/válaszolni értelmesen? vagy az már nem megy? :D

2014. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Martial válasza:

Nem vitatkozni jöttem ide, de az általad felsorolt játékok közül majdnem mind 18+ kategóriába sorolhatók. Ha egy idősebb gyerekről lenne szó, akkor rendben, de a kérdésben egy 6 éves gyerek szerepelt. Őt még tényleg befolyásolhatják ezek a játékok, de gondolom ezt a szülők is tudják.

Ha neked lenne gyereked te is olyan játékokat adnál neki, amiben káromkodnak, verekednek, és erőszakos jelenetek mutatnak?

Ahogy láthatod egy korábbi kommentemben linkelve van egy oldal, ahol pont az ő életkorukhoz illő játékokat lehet látni. Nem is beszélve arról, hogy egy Sims mikor foglalná le egy 6 éves gyerek figyelmét, ha egyszerűen még túl fiatal hozzá.

2014. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!