Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks-ban közepes...

World of tanks-ban közepes tank tippek? Hogyan legyek eredményes velük?

Figyelt kérdés
Elkezdtem közepes tankokat fejleszteni. Nagyon tetszik a játékmenet a közepes tankokkal, de valahogy mindig vagy meghalok hamar vagy ha túl is élem a csatát csak egy keveset tudok sebezni. Eddig még nem nagyon mentem igazi közepes tankokkal. Tudnátok adni tippeket, hogyan legyek jobb?
2014. júl. 28. 22:19
 1/7 anonim válasza:

Cleverland videói talán tudnak segíteni neked.

https://www.youtube.com/user/fifufighters/featured

2014. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd elkezdem nézegetni. És valaki tudna tippeket írni, konkrétan hogyan kell hasznosan játszani Velük?
2014. júl. 29. 17:04
 3/7 anonim válasza:

Amúgy azért küldtem a linket mert a gyerek jól elmagyarázza, hogyan kell a tankokkal játszani.

Az egyik legfontosabb dolog ugye az hogy ne találjanak el téged olyan könnyen. Ezért érdemes féloldalasan beállni, így könnyebben pattannak le a lövedékek. A második a sebzés. Általában két fajta löveg van. Az egyik fajta amelyiknek nagyobb a páncél átütése, de kisebb a sebzése és van a másik, ami ennek az ellentéte. Ilyenkor érdemes megnézni, hogy azon a szinten amin te vagy, azon milyen erősek a tankok páncélzata. Pl. tier 5-n a PZ. IV 10,5-es lövegével vígan el lehet lenni (igaz, kicsit pontatlan). A következő ami számít még az a lövedék, hogy milyennel lősz. Itt is csak azt tudom mondani mint löveg kiválasztásánál.

És most az jön, hogy a sebzést hogyan vidd be, hogyan a lehető legnagyobbat sebezz. Próbáld meg a tankokat oldalról vagy hátulról megtámadni. Ha kilövöd oldalról a lőszer rekeszt akkor nagyobb sebzést tudsz elérni vagy akár ha szerencséd van, felrobban a tank. Hátulról meg a motor amit ha kigyújtasz el kezd égni a tank és így is plusz sebzést tudsz elérni. A másik fontos dolog még a lánctalp. Próbáld meg azt kilőni és akkor nem bír a tank mozogni. Vagy ha netán szembe kerülnél egy tankkal akkor próbáld a géppuskát vagy a parancsnoki nyílást lőni, ott vékonyabb a páncélzat.

Nehéz tankok ellen nem sokra mész velük. Ha netán nagyobb szintűekkel rak össze és elég sok nehéz tank van, akkor próbálj meg spotolni, felfedezni, azért is kapsz xp-t.

2014. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Ennyi időt szántál rám. Még az lenne a kérdésem, hogy melyik nemzetnek vannak jó közepes tankjaik? Melyik jó és melyik éri meg? Milyen játékstílust követelnek?
2014. júl. 31. 20:57
 5/7 anonim válasza:
Bevallom, hogy én ritkán szoktam játszani a játékkal és így csak a német ágat viszem, de az oroszba is belekezdtem. Meg az amerikaiba, de ott a tier 2-nél megálltam. Nekem a kettő közül a német közepes tankok jöttek be. Viszont tapasztalataim alapján az orosz nehéztankok egy kicsivel jobbak mint a németek ezen a szinten. Javítsatok ki ha rosszul mondom :D
2014. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mármint a tier 6-7-re gondoltam. Az kimaradt.
2014. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha gondolod üzenetben elküldheted a neved és majd felveszlek és tolhatjuk együtt. :D
2014. aug. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!