Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Freeplay-ben hogyan tovább?

Sims Freeplay-ben hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Lumia teoefonomra a Sims Freeplay-t es eljott az a feladat amikor össze kell őkett házasitani de valahogy a Best Friend részen nem jutok tovaább... Valaki tudja a megoldást???
2014. júl. 27. 22:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
Eddig én se tudtam hogy kell....de már tudom!kattints a zuhanyzóra azon belül a rich lather-re!és onnan már mutatja hogy hogyan tovább! Remélem tudtam segíteni! :)
2014. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ramentem de semmi nem tortenik... Mondjuk akivel ranyomtam az új... Az baj?
2014. aug. 5. 23:09
 13/17 A kérdező kommentje:
És nincs senkivel kapcsolata... :/
2014. aug. 5. 23:09
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok rájönni hogy mit jell csinlni a ,,Sleep Through Alarm feladatnálni? Tudnátok segíteni?
2014. aug. 10. 10:22
 15/17 anonim válasza:
A best friend után nem megy csak ha elvégzed a lobe is in the airt és utánna a be romantic vagy ha az nem megy akkor katt a zuhanyra és rich later
2014. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Először is el kell végeznie az azelött lévő feladatokat (ahol az ember szükségletei vannak az felett van úgy kezdődik h active...)arra menj rá és ott meglátod hogy hol tartasz.Aztán onnan már a játék is segíteni fog mert kiírja hogy milyen feladat jön.Ha a szerelem van a levegőben-nél tartassz akkor az lesz az első feladat hogy zuhanyozz le és onnan tovább mutatni fogja.Ha a végigcsinálni a szerelmem van a levegőben feladatot 2 nap alatt akkor a játék fogja fizetni a ruhákat és az egyik ruhaboltban átvus veheted
2016. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kerdezo! Ha sikerult, akkor el tudnad kerlek mondani, hogy hogyan, mert en most kuszkodok evvel a problemaval.
2017. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!