Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Freeplay-ben hogyan tovább?

Sims Freeplay-ben hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Lumia teoefonomra a Sims Freeplay-t es eljott az a feladat amikor össze kell őkett házasitani de valahogy a Best Friend részen nem jutok tovaább... Valaki tudja a megoldást???
2014. júl. 27. 22:39
1 2
 1/17 Noodle válasza:
Szerelmi dolgokra kell rámenni. Az elején az van hogy "be romantic". Ha erre rámész akkor elkezdenek legjobb barátból szerelmi társak lenni. Később lesznek olyanok hogy "kiss on the cheek" , "dance" stb. Ha ezeket használod akkor a feladatot is megtudod csinálni.
2014. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem,nem és nem. (bocsi első) Nem úgy kell de én is meglepődtem hogy a Best Friendsnél úgy kell hogy Be rude meg Complain és azzal megy fel. o.O Fura de hát nekem így wan most gyerekem :)
2014. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
És ha nem hiszel nekem próbáld ki ;)
2014. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Ja és még egy dolog! A Good Friendsnél már viszont újra Be nice meg Be funny! :)
2014. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noodle válasza:
Nekem úgy működött ahogy leírtam.
2014. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nekem nincs be romantice meg hiaba nyomtam a be nice t mert miutan felment maxra utana egybol Dislike...:/
2014. júl. 31. 17:25
 7/17 anonim válasza:
Bocsiiiiii :/ Ne hari elrontottam :/ Ugy kell hogy lvl6 nál a love is in the air-ben elmondja majd? :) Bocsessszzzz ne hari lécci :/
2014. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mit mond el? Nekem megvan az a feladat es lejart benne az idom... De mit mond vagy mi?
2014. aug. 1. 12:39
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudta az unokatestverem se leforditani pedig o magas szinten erettsegizett angolbol... :/
2014. aug. 1. 12:40
 10/17 A kérdező kommentje:
Na megcsinaltam a best friendet utana visszaesett good friends re es onnan hogyan tovabb?
2014. aug. 1. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!