Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Hőst éri megvenni?...

D3UCE kérdése:

Melyik Hőst éri megvenni? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Én ezekközül akarok választani:Braum, Darius, Diana, Elise, Lucian, Tresh, Syndra, Zed, Zac!

Csak azért kérdezem mert már egy jó két hete gondolkozok és nem sikerült eldönteni :/



#LeagueofLegends-Hős-
2014. júl. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Mindegyik championt, amivel úgy érzed, meg a játék.

Mindegyik teljesen más játékstílust igényel, így vedd azt, amelyiket ha ingyenes, kipróbáltad, és tetszik.

De ha csak a nehézségeket nézzük, ezek közül Darius a legkönnyebb, Zed pedig a legnehezebb.


Aztán ott van még ,hogy melyik lane-t preferálod, ha szeretsz supprotkodni, de nem akarsz az egyik legnehezebbel játszani, - thresh -, akkor váalszd braumot, ha miden akarsz egy olyan hőst, aki jó lehet az olyan carryk eleln, mint akali, katarina... akkor diana, a egy topos kell, akit nem valami nehéz kezelni, de aprítani lehet vele mint a gép, akkor darius. És így tovább...


De pl. hiába tetszik diana, ha úgy érzed, nem tudnál vele játszani, akár hetek alatt se tudod megtanulni. Én speciel ezért nem vetme meg kha-t, mert nem megy vele, ne mjön be.

2014. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike :D

Na de mivel én nem prefálok egy lanet se mert mindegyiket ugyan úgy szeretem :D és mindegyik champion közül akiket felsoroltam ugyan úgy tudom kezelni őket kb.

2014. júl. 26. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Így talán braumot vagy thresht kellene váalsztanod. Support szitne biztos lehetsz a meccsen, akkor pedig legyen egy igazán ütősöd.
2014. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!