Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends erős távolha...

League of Legends erős távolharcos?

Figyelt kérdés
Sziasztok! League of Legends-ben tudnátok valami erős könnyebben kezelhető távolharcost? Ha segít inkább Annie-vel szoktam játszani...

2014. júl. 25. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha AP "távolharcos" is játszik akkor én Morganat ajánlom. Jelenleg az egyik legjobb support és miden is nagyon megállja a helyét, mert annyi a dolgod, hogy a minionok alá pakolod az e-t és az megöli őket. Ezáltal te jó messze maradsz az enemytől.

Támadásba is jó. Q+e és eltünt a hp-ja jó része. Aztán q+e+ult és vége.

2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Morgana E-je egy magic resist pajzs, de egyébként igaza van az előttem szólónak. Ha midre mész esetleg Ahrit ajánlom, illetve supportnak meg esetleg Lulu, vagy Nidalee, Lulu szinte akárhová jó. Sonát azért nem mondom, mert vele egyszerűen túl könnyű játszani, csak két gombot kell felváltva nyomogatni. Hozzá is kell skill, de határozottan egyszerűbb, mint egy Zyra.
2014. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, az e-t mindenhol cseréld ki w-re, ha olvasod :D
2014. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát alapvetően kétféle távol harcos van, mágus és ADC. A mágusok inkább a képességeiket használják és mágikus sebzésük van, az ADC ezzel szemben a sima ütéseire gyúr rá (life steal, attack speed, crit chance, ilyesmi statisztikákra).

Mágusok közül egy két olcsóbb akiket ajánlok: Veigar, Fiddlesticks, Twisted Fate, Vladimir (bár ő szinte inkább fighter), Kayle, Ryze.

ADC-k közül: Ashe, Sivir, Tristana, Twitch, Vayne

2014. júl. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. júl. 27. 15:43
 6/6 anonim válasza:
Hát attól függ hová akarod. Ha midre akarsz egy nagy ranged champet akkor ott van Xerath.Egy nagyobb távolságú midest se tudnék most mondani. Esetleg még Ziggs is jó az ultija miatt. Ha botra akkor az összes ADC jó (táv. harci mert van melee ADC is).De ha nem vagy gyakorlott ADC-s de tetszik akkor tudom ajánlani Caitlynt.Könnyü kezelni és a range miatt kicsit nagyobb előnye van a többi adc-vel szemben.Topra viszont inkább tankokat visznek( malph,voli,cho'gath) vagy offtankot hogy legyen egy kis dmg is (panth,olaf).Remélem tudtam segíteni. :)
2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!