Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondjon nekemm pár...

Zomvil kérdése:

Valaki mondjon nekemm pár olyan túlélős játékot amihez nem kell erős gép mert az enyém nem valami erős?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Warren Scott ***** válasza:

Ha leírod a géped főbb adatait, lehet, hogy tisztességes válaszokat is tudunk adni.

Gondolok itt ezekre:


CPU



RAM



Videokártya típusa és saját memóriája



operációs rendszer típusa

2014. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
oprendszer:windovs7 ram:4gb cpu b800 videokártya intel(R)HD Graphics Family
2014. júl. 3. 15:39
 4/15 A kérdező kommentje:
de olyan túlélos ami nem annyira félelmetes csak picit amiben építeni kell meg minden mint pld a TheForest csak kisebb gépigényűre gondoltam
2014. júl. 3. 15:42
 5/15 Warren Scott ***** válasza:

Ez az ARK típusú processzor? a kétmagos, magonként 1,5GHz sebességgel?

(lásd itt: [link] )


Ami biztosan menne, az a Stranded 2 lenne, valamint a Project Zomboid, de a videokártyáról túl sokat nem mondtál azzal hogy a HD családba tartozik :P



Típusjel és saját memóriájának mennyisége is hasznos lenne további javaslatokhoz.

2014. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Warren Scott ***** válasza:
Eszembe jutott még a Gothic 3 is, bár az inkább fantasy játékként van megnevezve, azért még benne van az "open world" játékok kategóriájában is. Nem kötelező a küldetéseket csinálni, helyette kitanulhatod a vadászatot, íj használatot, halászatot stb, és az elejtett állatok bőrét, karmait stb el tudod adni.
2014. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ettol értelmesebb játékokat vártam de a videokártyáról én sem tudok sokat és ja magonként 1.50 :P
2014. júl. 3. 15:55
 8/15 A kérdező kommentje:
én valami olyan játékra gondoltam mintž azt már leírtam hasonlót mint a TheForest túl kell élned építened kell kalyát kell szerezned és nem hogy le írod nekem a Minercraftot :D és jól is nézzen ki és csak magad legyél ne tudj el adni dolgokat de lehet benne egy kis csavar mint a the Forest ban hogy valamik megtámadhatnak és védd meg magad
2014. júl. 3. 15:58
 9/15 Warren Scott ***** válasza:

A Forest gyakorlatilag a Stranded 2 modernizálása, csak a vannak benne kannibál mutánsok (bár a legutóbbi kiegészítés óta kikapcsolhatóak).


A Minecraftot nem is említettem o_O


A "jól nézzen ki" követelményhez kellenének a géped adatai rendesen, hogy a válaszolók tudják milyen erőforrásokból kell "gazdálkodni", tehát a lehetőségekhez képest legjobb javaslatokat tudjanak adni neked. Az pedig megint egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi néz ki jól, vagy, hogy kinek mit jelent a "túlélős" fogalom.


Van akinek a Left4Dead is "túlélős" és van akinek a DayZ sem eléggé realisztikus mert az átázott ruháktól még nem kapunk benne náthát (most még, de az is jön :P)

2014. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
h8t nekem a túlélős az olyan mint a TheForest de mást nem igen tudok mondani a gépemről csak azt hogy a grafikuskártya nem épp játékokra lett kitalállva de azért minimálison viszi a Battlefield bad company 2 ot laggmentesen .
2014. júl. 3. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!