Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim. Hova tűnnek a kovácsok...

Skyrim. Hova tűnnek a kovácsok? (Lent több. )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy miért tűnnek csak úgy el a kovácsok, meghalnak, vagy csak épp nagyon hosszú szabadságra mennek ?! Soha nem látom őket és az ajtók is be vannak zárva, ahol dolgoztak..


Először Fehérvágtán, a Harcos Hajadonnál lévő nő, tűnt el, pedig az mindig kinn szokott lenni és csinálta a dolgát, de egy ideje már nem láttam. Utána a férfi is eltűnt aki mindig a házban volt, most már mindig zárva az ajtó .. ez még annyira nem érdekelt, de most meg már Folyamfenyves kovácsa(Alvor - azt hiszem ez a neve) is eltűnt, bár kaptam valami örökösödési levelet, amiben ugyanez a név volt, mint az ő boltján, szóval ő lehet meghalt, de a többire ne emlékszem, hogy kaptam volna, ők is meghaltak, vagy mi ?


+ Lenne még pár kérdésem, hogy,


1. Az egyik DLC-ben ugye lehet házat építeni. Én felépítettem meg minden, be is rendeztem, de a pincében ott van Kovácstűzhely, meg az Olvasztó, amiből értelemszerűen füst jön ki, de ott nincs szellőző, vagy ilyesmi szóval az baj ? Vagy azért ennyire nem realisztikus a játék, hogy baj lenne belőle ? :D


2. Goat Horns-ot hol tudok szerezni, mert már amit láttam YouTube-on videót, hogy a limlomosnál lehet venni, ott azt megvettem, + végig néztem az összes vegyeskereskedést is, de már többet nem találok, ilyenkor mi a teendő ?


A válaszokat előre is köszönöm !!



2014. júl. 23. 23:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és csak akkor jön a futár hogyha befektettél az üzletbe.
2014. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor várj mégegyszer 48 órát, valószínű egyszerűen balszerencsés volt a reseted. Várj a következő resetig.
2014. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Megvan a kiegészitő de sajnos Falkreathben a helyi főnöknél nincs olyan opció, hogy házat lehetne venni

Valami banditákról magyarázott azt kell megcsinálni a házhoz?

2014. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy már írtam, meg kell csinálni a Jarl szeméyles küldetéseit.
2014. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
köszi!
2014. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
megvettem a telket köszi még egyszer :D
2014. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha eléred a Thane rangot Falkreathben, kapsz a házadba egy stewardot is. Az ő segítségével pedig vehetsz a házadba saját zenészt, saját (ingyenesen használható) kocsit, ami nem csak a fővárosokba, de kisebb településekre is elvisz, és még pár hasznos dolgot.


Ahhoz hogy Thane legyél, a telek megvásárlása után már csak annyi kell, hogy beszélj a jarl-al, hogy mit tehetnél még érte, aztán az utasítása szerint kisegíted az embereket Falkreath-ben (szinte bármilyen kisebb-nagyobb questet megcsinálod az embereknek, az jó lesz).


Csak gondoltam ezt még hozzáteszem.

2014. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
köszi!
2014. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Egy van az osztályunkban
2015. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!