Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim. Hova tűnnek a kovácsok...

Skyrim. Hova tűnnek a kovácsok? (Lent több. )

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy miért tűnnek csak úgy el a kovácsok, meghalnak, vagy csak épp nagyon hosszú szabadságra mennek ?! Soha nem látom őket és az ajtók is be vannak zárva, ahol dolgoztak..


Először Fehérvágtán, a Harcos Hajadonnál lévő nő, tűnt el, pedig az mindig kinn szokott lenni és csinálta a dolgát, de egy ideje már nem láttam. Utána a férfi is eltűnt aki mindig a házban volt, most már mindig zárva az ajtó .. ez még annyira nem érdekelt, de most meg már Folyamfenyves kovácsa(Alvor - azt hiszem ez a neve) is eltűnt, bár kaptam valami örökösödési levelet, amiben ugyanez a név volt, mint az ő boltján, szóval ő lehet meghalt, de a többire ne emlékszem, hogy kaptam volna, ők is meghaltak, vagy mi ?


+ Lenne még pár kérdésem, hogy,


1. Az egyik DLC-ben ugye lehet házat építeni. Én felépítettem meg minden, be is rendeztem, de a pincében ott van Kovácstűzhely, meg az Olvasztó, amiből értelemszerűen füst jön ki, de ott nincs szellőző, vagy ilyesmi szóval az baj ? Vagy azért ennyire nem realisztikus a játék, hogy baj lenne belőle ? :D


2. Goat Horns-ot hol tudok szerezni, mert már amit láttam YouTube-on videót, hogy a limlomosnál lehet venni, ott azt megvettem, + végig néztem az összes vegyeskereskedést is, de már többet nem találok, ilyenkor mi a teendő ?


A válaszokat előre is köszönöm !!



2014. júl. 23. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Először is légyszíves, ne fordítgasd a neveket magyarra, mert irtó hülyén hangzik.

Másodszor, ha teljesen eltűnnek a NPC-k, akkor valószínűleg meghaltak. Mindegyiknek pontosan meghatározott napirendje van, amit szigorúan követnek. Ha le is térnek az útjukról, azt is csak ideiglenes, pl. ha egy harcba szállnak be a közelükben vagy menekülnek előle. Amikor vége a bulinak, ott folytatják a munkájukat, ahol abbahagyták.

Meghalni igazán csak úgy tudnak, ha harcban kinyírják őket, iylesmi csak akkor történik, ha te is jelen vagy, így elvileg meg tudod akadályozni. Nagyon ritka esetekben, ha megcsinálsz nekik egy küldetést, a végrendeletükbe foglalnak téged, és innentől kezdve előfordulhat, hogy egy Courier megkeres, ad egy kis pénzt és egy értesítést az elhunytról.


1. Ne foglalkozz vele.

2. Az összes general goods store inventory ugyanúgy működik, mint az összes többi merchant inventory. 48 óra játékbeli idő után teljesen új kínálat kerül ki, és a kereskedő pénze is alapértékre áll vissza. Ekkor vehetsz tőle még kecskeszarvat. Alternatív megoldásként, ölj kecskéket, és bizonyos eséllyel fognak ejteni kecskeszarvat, amit lootolhatsz. Azt hol van a legtöbb kecske, nem nagyon tudom, de elég gyakoriak, és az biztos, hogy ha felmész High Hrothgar felé a lépcsőkön, ott biztos találsz jópárat.

2014. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ ilyen későn. :)

Azért írtam a nevét magyarul, mivel nem tudom, hogy angolul, hogyan van.

Azt viszont nem értem, hogy mikor csak szórakoztam, Fehérvágtán, hogy mindenkit megtámadok, azt a kovácsot én nem tudtam megölni, ha jól emlékszem, mindig csak leguggolt, és harcra se emlékszem, bár mintha rémlene, hogy egyszer vámpírokkal, harcoltak az őrök lehet, hogy akkor halt meg. De levelet nem kaptam, pedig a küldetéseket megcsináltam vele. Na mind egy, majd megyek másik kovácshoz. :)

2014. júl. 24. 00:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Nevek nélkül nem tudom, kire gondolsz. Amit mondasz, hogy ne hal meg, csak leguggol, egy rendszer arra, hogy a fontosabb questek ne váljanak lehetetlenné az NPC halála miatt. 3 szintje van az NPC-k védettségének: 1. nincs neki, simán meghalhat bármikor 2. védelem alatt áll: ebben az esetben ha eszméletlenre ütik, akkor az összes ellenség békénhagyja addig amíg visszatöltődik az élete. Ettől független még meghalhat, pl. te megölheted, vagy ha felrobban mellette egy tűzgolyó, stb úgy még mnidig meghalhat 3. létfontosságú NPC: lehetetlen megölni, mindig csak füldre kerül, aztán újra fölkel.

Levelet nem feltétlenül kapsz, szerintem ez az örökség-átvevő, levél-küldős meghalós dolog egy véletlenszerű esemény, ami történik a játékban, míg ha csak simán kinyírnak egy karaktert, akkor ilyen nem történik.


Én gyűlölöm a vámpírtámadásokat, értelmetlennek, bosszantónák és játékrontónak tartom, hogy ha bemegyek egy városba egyszerűen egy vámpír vagy sárkány odamegy egy NPC-hez és megöli, ezzel elzárva engem tartalomtól (questek, beszélgetési lehetőségek)


Hogyhogy nem tudod, hogy vannak a nevek angolul?

2014. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

biztos magyarositott játékkal játszik

Hol lehet házat épiteni a Skyrimen belül?

2014. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
egyébként gondolom Whiterun ra gondol
2014. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha megveszed a Hearthfire kiegészítőd, akkor lesz lehetőséged házat építeni. 3 házat építhetsz, 3 különböző holdban, meghatározott helyszínen. A házépítéshez először meg kell vásárolni a földet a helyi Jarltól, amihez pedig az az előfeltétel, hogy megcsináld neki a személyes questjeit.
2014. júl. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja izé, Hjaalmarch-ban, a Pale-ben és Falkreath-ben.
2014. júl. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na vártam már több, mint 48 órát és azt a Goat Horns-ot még mindig sehol nem kapni, minden mást újra lehet és a pénzük is vissza állt, de azt az egyet nem..még megpróbálom, hogy talán, majd a kecskék dobnak, de elvileg kellene árulniuk a vegyeskereskedésben is..

-Amúgy az üveg mire jó ?


(Köszi az eddig válaszokat)

2014. júl. 24. 11:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Az üveg is az építkezéshez szükséges.

Név szerint a kovács Adrienne Avenicci.

A vámpír és/vagy sárkány támadásra pedig lehet leszedni modot, hogy ha előfordul akkor a városlakók hazamenekülnek.

2014. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!