Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Goliath Venomot...

Erik 22 kérdése:

Szerintetek Goliath Venomot vagy Cidadelt vegyek darkorbitban?

Figyelt kérdés

Amilyen hajóim vannak:

Goliathra összes liciten megszerezhető design

Aegis és rá Aegis veteran

Spearhead

Goliath Spectrum

Goliath Diminisher



2014. júl. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
már van a golira 2 kepesseg designed is, inkább vegyél citadellt, bár az akkor a legjobb, ha csapatban vagytok
2014. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Venomnak nagy a rombolási ereje. Én nekem minden álmaim dizájnja volt, amíg nem költöztem át sentinelre :D

De én szerintem (ha még nem választottál) akkor venom.

Ne feledd, goli a legerősebb hajó, akármi is van.

lehet, hogy 2 rakétavető fér a citadelbe, meg van sok képessége... vannak jó tudásai, de rosszak is!

a rosszak: lassúbb a bigboynál is, nagyon kevés lézer, generátor fér bele :(

Szerintem a venom

2014. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
viszont fel tudja magát gyorsítani, egy csapat, amiben vannak csoport halyók, mint a citadel, meg a többi erősebb, mint egy csoport, amiben cak gólik vannak, ha egyedül van, akkor viszont egyértelműena citadel
2014. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, véleményem szerint semmi értelme képességdizit venned, van 2 az bőven elég.. Ha mégis ez mellett döntesz, a legutolsó amit javasolnék a venom, mert ez a legszarabb.. (elnézést a kifejezésért) Akkor inkább solace.

Citadel: egyedül vagy, semmit sem ér, ha csoportban vagytok, akkor is csak úgy ér valamit ha van minimum 1 milla pajzsod booster nélkül.

Mindenesetre én zsákmánykulcsokat vennék inkább, és ha nincs zeuszod akkor zeusz napon, ha van, akkor lf4 napon nyitnám el őket.

2014. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. a solace nem tud vmi sokat. 3 legjobb hajó dizi a: diminisher,venom és a sentinel
2014. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképpen a Citát ajánlanám tűzimádó mindet visz lövik a bázist... TŰZIMÁDÓ lövik a haverod.... TŰZIMÁDÓ cubiztok... TŰZIMÁDÓ de ha inkább vadászós vagy akkor Venom de mivel van 2képidizid (sentinel és dimi) ezért a venomnak nincs sok értelme
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!