Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbitban meilyen űrhajóm...

Darkorbitban meilyen űrhajóm legyen?

Figyelt kérdés

Régen mikor még rossz volt a darkorbit pénzért vettem egy goliath-ot. Most hogy megújult fillérekért lehet nyerni liciten egyet. Nos hallottam olyan "infókat" hogy leonov-al kell lenni amíg nem vagyok fullos mert a pet meg a drónok azzal fejlődnek a legjobban és ha már fullos vagyok aztán cseréljem le golira vagy vengára. A kérdésem egy része tehát ez hogy lecseréljem a golim leonov-ra. A kérdésem másik része pedig hogy goli vagy venga? Valamiért a Vengához jobban húz a szívem lehet azért mert gyorsabb mint a goli.

(jelenleg goliath-om van)



2014. ápr. 17. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Igen tényleg a leó a legjobb a kezdőknek ugyhogy szerintem az meg amúgyis 500k-ért elviszed liciten. A másik meg hogy mire akarod használni, npcre, kapura, vadászatra a góli, dobozra meg venga a legjobb szerintem.
2014. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
végül vengát vettem , de nagyon megérte , a támadások 85%-ánál el tudok menekülni annyira gyors. (bár fullra is van rakva a meghajtók :D)
2014. ápr. 19. 21:53
 3/4 Terminator888 válasza:

Ja, venga a jo.

Nem olyan eros tamadasban, de karpotol a sebesseg - pl. kirakod kaviccsal, meg egyeb tapokkal, es menekulne az ellen, biz nehez dolga van - altalaban hal.

Amugy 7-8 irissel mar mindegy venga, vagy goli.

2014. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó. Ez nagyszerű, hogy a vengát választottad. De nem kellett volna abba is belegondolnod, hogy gáz elmenekülni, és nem bátran kiállni? Szégyen...
2014. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!