Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Cataclysm,...

World of Warcraft Cataclysm, Taurin?

Figyelt kérdés
Mount hyjal-ban megcsináltam minden questet amit lehetett,de a repum nem lett meg,hogyan vigyem fel a repumat exalted-re? ugyanez vonatkozik bármilyen más repura,amit nem tudok kitolni exalted-re questekből
2014. júl. 19. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb ha megbarátkozol a gondolattal, hogy 1-2 évig nagyon bugos lesz a tauri. Most mindenki el van szállva, hogy "apáááám, végre cataclysm!" aztán rájönnek, hogy az értelmesebb raid-ek évek múlva lesznek elérhetők, akkor is jó ideig játszhatatlan szinten, ahogy anno az ICC. Aki évekig taurizik, az VIP-re és karakteradásra/vételre annyi pénzt elkölt SMS-ben, amennyiből akár fizethetné az eredeti EU szervereket. Nem hiszi el az ember, hogy a tauri mekkora szemét, amíg nem próbálja eredetin. Én elképzelni sem tudtam, hogy mi az a hatalmas különbség a tauri és a hivatalos szerverek között, és mikor megtapasztaltam teljesen lesokkolt. Tudom, hogy nem teheti meg bárki, hogy fizet érte, de ha van rá módod, akkor figyeld a battle.net híreit és amikor 50%-os leárazáson lesz a játék, akkor érdemes lesz megvenni. 1 hónap ingyen játékidő + 1db instant karakter húzás lvl90-re, és recuit-a-friend. Ezekkel egy új játékos sem lesz nagy hátrányban.


Amúgy a repudról:

[link]


Azt írja, hogy questekkel elérhető az Exalted státusz, tehát köszönd meg a tauri bugfejlesztő munkatársainak. :D

2014. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!