Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls V:Skyrim...

Rocky_Max 2 kérdése:

The Elder Scrolls V:Skyrim BEÁLITÁS segitség!?

Figyelt kérdés

The Elder Scrolls V:Skyrim játékban szeretném felvini a látotávolságot de sehogy se dudom felvini akármit álitok az optisonban akkor is látszik mikkor megyek a karakterel hogy pont akor tölti be elötem az itemeket ,tárgyakat árnmyékot, Stb... remélem értittek, és kerüljuk azokat a kérdéseket hohy "Szara géped nem lehet felvini"....

Elöre is én köszönöm a válaszokat!



#hiba #beállítás #GTA #Call of Duty #gép #Speed #Skyrim #Elder Scrolls #The Elder Scrolls V: Skyrim.The Elder Scrolls V #Optison
2014. júl. 16. 17:09
 1/7 anonim válasza:
valószínu vagy kevés a ram vagy a cpu kevés és nem tudja feldolgozni az adatot gyorsan ezért késik
2014. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a RAM 4 gb, a cupu intel pentium cpu G2030 @ 3.00GHz 3.00 Ghz

vajon nem felelne meg :( :/

2014. júl. 17. 00:00
 3/7 anonim válasza:
szerintem a cpu lesz a ludas
2014. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt a köcsög büdös mindenit és VGA az nVidia GeForce 210
2014. júl. 17. 09:36
 5/7 anonim válasza:
hát a vga sem játékra való épen nekem gtx650 4 gb ram és intel core2du 3000 cpu val is csinál ilyet mint neked nagyobb terep betöltésénél
2014. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Drone007 ***** válasza:

Ha a skyrimet a normális indító fájlával indítod be kell jönnie egy kis ablaknak, amin oldalt vannak a játék indító menüpontok.

Válaszd az Options-t.

A megjelenő ablakban jobbra lent van egy Advanced gomb.

Az új ablakban a view Distance fülön állíthatóak a látótávolság beállításai. Object fade, item fade ezeket állítsd minél magasabbra.


A gyange cpu vagy gpu hatása nem az, hogy a tárgyak nem jelennek meg, hanem az, hogy leesik a fps, szaggat a játék. Ha ezt tapasztalod vedd lejjebb a felbontást, kapcsold ki az antialiasingot, esetleg a view distance-okkal babrálj.

Nyilvánvaló, hogy a cpu-d nem túl erős a játékhoz, és az is sokat ront a helyzeten, hogy a grafikus chip elég gyenge.

2014. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs ez nem ide tartozik de ezen a gépen menne a Skyrim ? Proceszor: AMD Athlon 4X 740 3.20 Ghz

Memória: 10 GB

Grafikus kártya: AMD Radecon R7 200 Series

Op Rendszer: Windows 7 Professional 64 bit

Szerintem azért mert valami bug ,ted fel a legújabb patchet :D

2014. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!