Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet oldani valahogy ezt...

Meg lehet oldani valahogy ezt a problémát? (skyrim)

Figyelt kérdés
Tehát, a követőmet elhagytam valahol... Hülyén hangzik, de nem mondtam neki hogy "itt várj" és egyszerűen nem tud utolérni! pedig volt hogy napokat ott vártam... nem lehet valahogy elbocsátani?
2014. júl. 11. 20:11
 1/10 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele nem sokat ér úgyse a követő.

Nélküle is simán boldogulsz.Lehet valami Bug.

2014. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
De ha neked feltétlenül szükséged van rá akkor menj vissza oda ahol először hozzád csatlakozott (bocs de már nem tudom,hogy az hol volt)és keresd ott.
2014. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló, szegény belaggolt valahová, és napokig nem is láttam, hiába vártam rá vagy mentem el oda, ahol emlékeztem hogy "elhagytam".


Aztán pár nap elteltével visszatért az eredeti helyére, ahová akkor kerülne ha konkrétan elküldted volna. Viszont szegény teljesen bug-os lett, már nem tudom megkérni hogy jöjjön velem, és sajnos egyik cuccomat se tudom tőle visszakérni, így minden az Ő inventory-jában maradt.


Szerencsére mást meg tudtam kérni hogy segítsenek, csak szimplán rossz, hogy néhány fontosabb cuccom (az egész Dark Brotherhood felszerelésem...)nála maradt, meg hát őt már nagyjából "felfejlesztettem".


Esetleg nem ugyan az a karakter bugos? Nálam Aela-val volt ez a gond, hátha neked is...

2014. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aela az akit a fehérvágta jarlja ad melléd?
2014. júl. 13. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:

(Kellett egy kis idő, míg rájöttem mi a fene az a Fehérvágta :D)


Nem nem, Whiterunba először Lydiát kapod meg, ő is gyakran bebugolt, de mindig volt egy házam és akkor oda valahogy vissza tudott menni.


Aela is abban a városban van, de a Companion-ok egyik tagja. Nem tudom magyarul mi a nevük, de ők a vérfarkasok :)

2014. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted ha veszek egy házat fehér-vágtába akkor oda fog teremni?
2014. júl. 14. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha van már házad, akkor oda kéne visszamennie. Ha nincs akkor vedd meg a Whiterunban lévőt, az olcsó és oda mindig visszatérsz.
2014. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

megvettem, de nem ment vissza:( majd még próbálkozok akkor...

Amúgy lesz@rnám, csak küldetéshez kell!

2014. júl. 14. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt sem engedi, hogy más társat válassz? Ha engedi, akkor azt is el tudom képzelni hogy Lydia meghalt valahogyan útközben. Nekem is zuhant már le...
2014. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem,nem engedi!Lehet hogy megtámadtam és otthagytam!
2014. júl. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!