Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy menne a Dayz Standalone...

Hogy menne a Dayz Standalone ezen a gepen?

Figyelt kérdés

Az a kerdes,hogy kb hany fps em lenne es milyen grafikai beallitason?

Meg akarom venni,de nemtudom,hogy elvezhetoen menne vagy nem...


Amd Radeon HD 5570 , 1gb ,128bit

2gb DDR2 ram

Intel Dual Core E8400 3,1ghz (2mag)

Win 7 home premium,32 bit


2014. júl. 16. 15:30
 1/3 Warren Scott ***** válasza:

Első ránézésre azt mondanám, hogy döcögve és minimum grafikával menne. Főleg a CPU ami problémás, mert alapból a két magosoknál 2,4-2,5GHz körüli amit a minimumnak soroltak be, mivel a játék még erősen Alpha, optimalizálatlan stb.


Az hogy ha elindul egyáltalán, milyen fps mellett tenné, gyakorlatilag lehetetlen megállapítani, egyrészt mert majd' minden PC egyedi eset, másrészt még attól is függ, hogy éppen milyen melyik verzió lesz az aktuálisan "stabil" amit a készítők frissítettek, amikor játszanál vele.


Egy dolog biztos, hogy az optimalizálatlansága ellenére, jobban fut mint a DayZ MOD ami az Arma2-höz készült és jobban is néz ki, viszont egy zsúfoltabb városban, időnként még mindig visszaesik az fps a diavetítés sebességére.


Attól tartok, hogy ha futna a program akkor is élvezhetetlen sebességgel tenné. (mondom ezt én, aki a Thief 1-2 részét egy P1-es 133MHz-es gépen vitte végig, időnként 1 illetve 0,5 fps sebesség mellett xD)

2014. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom,a valaszt! Akkor szerintem hanyagolom a megvetelet.
2014. júl. 17. 15:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Letoltom non steam be,a multi nem fog menni de azert kivancsi vagyok megis ,h menne... :-)
2014. júl. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!