Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a gépen hogy menne a...

Ezen a gépen hogy menne a DayZ Standalone?

Figyelt kérdés

Itt vannak az adatok

OS: Windows 7 64 bit

CPU: AMD A6-5400K 3.6GHz

VGA: AMD Radeon HD 6670

RAM: 2GB DDR3


Ha menne kb. hány FPS-el? A dayz modban volt hogy 10 alá is lement...

Válaszokat előre is köszi! :)



2014. máj. 26. 18:57
 1/5 Warren Scott ***** válasza:

Sajnos a CPU típusod nekem teljesen ismeretlen és a memória is istenesebb lenne 4GB körül, de azt biztosra mondhatom, hogy a DayZ MOD és a DayZ Standalone között, kb +10FPS különbség van már most is, úgy, hogy még nincs optimalizálva :P


Emlékszem a modban gyakran volt 7 vagy kevesebb FPS ha bementem Elektroba, vagy ha valaki neiállt flare dobálást kezdeményezni.


Ugyanazon a konfigon (meg jó szervert választva) 18FPS alá még nem ment Elektroban és ugye a Standalone változata ennek a városnak lényegesen részletgazdagabb.

2014. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Granitis ***** válasza:
El sem indulna sajnos. A procid jó me a videókártya is darálná csak a ram... A minimum gépigény az sajnos 4 gb de ha veszel ramot minimum 2gb ot akkor csak úgy darálná.:-)
2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Granitis ***** válasza:
Oh az első válaszolónak pedig azt mondanám hogy a standalone SOKKAL részletesebb (legalábbis ultrán) mint a mod és nekem mé egyszer sem ment 120 FPS alá
2014. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Warren Scott ***** válasza:

#3 - igen, tudok róla, hogy sokkal részletesebb, csak az akkori azonos konfiguráción tapasztaltakat írtam le. Azóta volt nálam is modernizálás :P


Mondjuk te nem írtál konfigurációt, hogy milyen erőműved van ahhoz az FPS-hez :P

2014. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, gondolkodtam hogy megvegyem-e de lehet majd a jövőben csak valamikor. Hát RAM-al meg nem állok hadilábon az biztos mert az a 2 nem valami sok úgyhogy majd bővítem valamikor, még egyszer köszi :D
2014. máj. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!