Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a DayZ...

Érdemes megvenni a DayZ Standalone-t, vagy először egyáltalán ki kellene próbálnom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy érdemes lenne-e megvennem, mert nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy tetszene. Szerintetek inkább meg kellene néznem a mod-ot?

2014. máj. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon más a modhoz képest. De ha a mod kicsit is tetszenek akkor ez 100% hogy tetszeni fog. Folyamatosan jönnek ki az új dolgok és egyre jobb.
2014. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4-5000, nem olyan sok. Amúgy is.. ha most megveszed, de nem tetszik a mostani állapota, akkor annyit csinálsz, hogy vársz, úgyis csak javulni fog, és ha megjelenik, akkor meg már neked úgyis meglesz a teljes verzió, így nem is kell érte utána már fizetni, és lehet, hogy ha megjelenik, akkor már csak drágább lesz.
2014. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Warren Scott ***** válasza:

Ez eléggé egyén-függő kérdés.

Ha tetszik a DayZ világa, illetve a játékmenet, akkor igen, a Standalone megvétele megéri, mert egyre bővül, egyre több részlet kerül bele amitől egyedi és jobban élvezhető lesz a játékmenet.


Ezen felül még csak alpha fázásban van és már most jobb mint a mod, mind optimalizáltság, mind hacker mentesség szempontjából. (nem utolsó sorban nem kell hozzá két másik játékot megvenned ami talán nem is érdekel, csak hogy játszhass a DayZ-vel.)


Amúgy amennyire én tudom a "kipróbáláshoz" is meg kell venned, mert nincs belőle "demo". Esetleg egy nem kimondottan legális Arma2+Arma2 Operation Arrowhead kombináció beszerzése után egy "tört" szerverre tudnál csatlakozni, hogy a Mod változatot kipróbáld, - közel sem biztos, hogy működne ennyi macera után - de az meg csak nagy vonalakban emlékeztet a Standalone játékélményére, sok köze már nincs hozzá.


Pont tegnap olvastam, hogy elkezdték beiktatni a horgászatot és a "giliszta vadászatot" csalinak a mostani standalone verzióba.


Még annyit tudnék hozzá tenni, hogy a Standalone, ahogy halad a fejlesztésben előre, csak drágulni fog idővel.

Úgyhogy ha nem akadsz fenn azon, hogy az alpha fázisban gyakran vannak bugok a programban, akkor most éri meg beszerezni. Már most is jó, és ennél csak jobb lesz :P

2014. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én az elején megbántam hogy megvettem. Nagyon tetszett akkor az ötlet. Aztán jegeltem a játékot 1-2 hónapra (+rengeteg frissités) és hihetetlen élvezetes. Főleg hogy ha van játszanod együtt. Imádom mikor teljes felszerelésben egyszer csak hátulról leszólítanak földre küldenek megnyomorítanak és otthagynak :D
2014. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Warren Scott ***** válasza:

#4 Azt hiszem mondjuk kedvcsinálónak nem ideális a válaszod, de teljesen igazad van minden alkalommal mikor belépek van valami újdonság és nincs két azonos játékmenettel eltöltött alkalom :D


Már pár hónapja életben voltam mikor beleakadtam egy létrába és az irodaépület félemeletéről lezúgtam xD

Túléltem, jöttek a zedek, valami nagyon durva három percnyi baltával csapkodás után törött lábbal, vérveszteséggel vigyorogtam, hogy ezt is túléltem aztán nekiláttam sínt készíteni a lábamnak és inni, meg enni, hogy minél hamarabb gyógyulni kezdjek :P


Nincs másik játék ahol ez lenne a játékélmény.

2014. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!