Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fejődnek a karaktere...

Verticalius kérdése:

Miért nem fejődnek a karaktereim Level 10 fölé az UFO Online-ban?

Figyelt kérdés
Nemrég rátaláltam a bétateszten lévő UFO Online-ra és rendkívül szórakoztatónak találtam. Azonban nemrég csalódottan tapasztaltam, hogy a csapatom tagjai level 10 fölött nem kapnak experiencet a küldetések után. Mindenféle fejlesztéssel próbálkoztam ennek orvoslására, mindeddig sikertelenül. Elsősorban Personal Mission-okat tolok. Ha valaki tudja a választ, kérem segítsen...

2014. júl. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy lvl 10 a max? mivel csak béta
2014. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, azonban ellent mond neki, hogy ezeknél magasabb szintű fejlesztések is elérhetőek. Például ki tudok fejleszteni olyan mesterlövészpuskát, amit 16-os szintű mesterlövész használhat. Viszont bármilyen küldetést csinálok, a 10-es szintű karaktereim 0 XP-t kapnak érte...
2014. júl. 20. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezz meg más játékosokat lehet hogy egy küldetést kell megcsinálnod ahhoz hogy engedélyezze a 10 fölötti cuccokat
2014. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!