Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VIsszatudom adni a karaktereim...

VIsszatudom adni a karaktereim Leauge of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Hali.Azt tudom h játékon belül 3-at visszatudok adni,de az nem lehetséges hogy írok support-nak vagy valakinek és akkor visszaváltja vagy lecseréli nekem a kiválasztott championst?

2013. aug. 27. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
na persze, az mar tul szep lenne
2013. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen lehetett, de a sok hozzád hasonló ember miatt betették ezt a 3 lehetőséget. Nekem még mindig van 2, pedig több mint 1 éve játszom.
2013. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hozzád hasonló..látszik az értelmi szinted.én nemvagyok egy egésznapos kocka hogy több ezer IP-t összeszedjek,és nemis tudok minden karival menni amiket megveszek...ugy hogy légyszives ha értelmeset nem tudsz irni akkor ne is irj.

Ja és persze aztse tudod én miylen ember vagyok és hogy miért kell;)....

2013. aug. 27. 16:04
 4/5 Imperator2001 ***** válasza:
Nem lehet (szerintem)
2013. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kerdezo tulreagalod, itt nem arrol van szo hogy ki mekkora kocka es hogy mennyi ip-t farmol naponta, rengeteg casual jatekos lolozik

hozzad hasonloan sokan akartak visszakapni az ip-t amit elkoltottek, de igy a jatek tul konnyu lenne, azert vettek ki azt a lehetoseget

2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!