Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims freeplay? (lent)

The Sims freeplay? (lent)

Figyelt kérdés

Elértem a 6.szinten,még sem tudok romantikus lenni,azt írja ki: Your sims haven't quite worked up the nerve for a romantic moment just yet!

Reach Level 6 to unlock the 'love is in the air' quest anf unleash your sims romantic desires.

NEM TUDOK ANGOLUL és a Google translate nagyon rossz...

Valaki megtudja mondani,esetleg,hogy mi a teendő?Köszönöm!Zöld kéz!



2014. júl. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjenek el dolgozni,ha jól tudom az első munka után lehet. Először nekem se lehetett,de utána elküldtem őket dolgozni,utána romantikázhattak.:)
2014. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vidd a simedet a zuhany alá és kattints a rich lather-re. Onnan már rá tudsz kattintani a be romanticra. Eddig én se tudtam hogyan kell de már rájöttem. Remélem tudtam segíteni! :)
2014. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kytta,most mi bajod?!

Azért mert te egész nap ezt nyomkodod,és tudod,nem kell leszólni másokat!

Azthittem nekem így sikerült! Nem értem,miért húztad így fel magad!

Egyes emberek,miért nem tudtják rendesen elmondani,ha nem jó valami,miért kell egyből a másikat lehurrogni?!

Gondolom,egy 10 éves t*knyos gyerek vagy!

2014. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
akkor romantikáznak sak, ha kész a love is in the air feladat.
2014. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!